Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a pasim hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a pasim hogy szexeljünk?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít,hogy nem akar. Mindig van valami kifogása, valami indoka, valami ami fáj neki..


Akkor se akar ha szexi ruhát veszek fel, akkor se ha rá mászok. Leállit és mondja hogy nem akar. Nagyon mérgelő és napokig nem kapok semmit,mikozben én szeretnék. Adni se tudok, mert mint írtam nem engedi. Bár idegesítő az is ha csak én adok, ha csak én kezdek.. Pár ilyen nap után van vmi. Ha akkor meg csak ő megy el akkor nem is folytatja nekem. Mondom hogy zavar de semmi... Már azon gondolkoztam hogy megcsalom mert már nem bírom. De azt meg el ítélem. Bár lehet mindegy lenne mert a jövőre nézve is ha csak ennyi szex lesz akkor az elég keserves évek lennének. Havi pár alkalom....

Nagyon nagyon fel tud ezzel húzni. Én alig utasítottam még vissza, tényleg ha fáradt voltam már nagyon akkor. De ő... Mondjatok erre valamit


Értem hogy nem csak a körül forog a világ de nem hiszem el hogy ennyire nem képes...


Nem vagyok csúnya, az alakom se az, ha van szex az jó szokott lenni. Tudom mikor mit csinál, ő is hogy én mit, szóval nincs más csaj a háttérben

Segítsetek :D



2020. nov. 12. 19:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanolyan vagy, mint a volt barátnőm.


Mondjuk ő még rajtad is túltett, mert meztelenül várt engem, amikor kijöttem a fürdőszobából... Figyelj, nagyon idegesítő, amikor egy csaj ennyire nyomul, miközben a pasi nem akar szexelni.


Szerintem egyébként szimplán rád unt, ahogy én az exemre akkor. Nem fogod tudni semmivel rávenni, valőszínűleg nem jössz (már) neki be annyira.


90%-os módszer viszont, ha kidobod, és összejössz mással. Akkor azon nyomban elkezd rád nyomulni.

2020. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%

...vagy nem!

És akkor ennyi volt...

2020. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Haha, meztelenül is vártam már


Tiszta káosz akkor meg mondja meg hogy unn és had keresek mást meg akkor ő is ha mar megunt.


Én nem veszem nyomulásnak mert hogy máshogy utaljak rá hogy szexelni akarok, hiába mondom vagy teszek érte... Már sírni tudnék. Haha.


Meg ha rám is un akkor tényleg semmivel nem lehet rá venni? Már én is unnom ezt :D

2020. nov. 12. 20:00
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Ma már nemigen tudsz másvalakvel kielégülést találni, mert 20:00 óra, és tilalom van!
2020. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Utolsó mondtad akkor el kezd rám nyomulni? Akkor az már késő lesz... Te csak akkor kezdtél az exedre?
2020. nov. 12. 20:04
 6/27 A kérdező kommentje:
#4 es haha igaz bebuktam a mai napot is xD
2020. nov. 12. 20:06
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Kívülállóként ezt teljesen tisztán lehet látni. Havi pár alkalom? Na ne röhögtess. Ha neked ez nem jó, és tudomást sem akar róla venni, akkor vess véget, mert ez egy idő után az ömbizalmadat fogja roncsolni.
2020. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
És mit mond, miért nem?
2020. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Az élet más dolgai jól működnek közöttetek?

Együtt éltek?

2020. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!