Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom exének állandó csábitg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom exének állandó csábitgatása. Mitévő legyek? Várjak csendben, mig nem lesz okom felszolalni? Vagy mit? Akárhányszor felbukkan ez a nő, mindig nagyon rossz érzésem van...

Figyelt kérdés
9 honapja vagyok együtt a barátommal. Ő 35 én 30. 1,5 éve ment szét az exével, megegyeztek h baratok maradnak. Betudok lépni a FB-jére és párszor megéreztem, h megkell néznem a messengerét-párom nemtud rola :PNem alaptalanul...A csajjal szoktak is irkalni, normal témákrol (csaj lehordta legtöbbször őt-sértve érzi magát), nyáron viszont a csaj bepörgött (tudja h már vagyok neki egy ideje) ennek ellenére olyan kérdésekkel bombazza a barátom, h "jobban szereted mint engem? bezzeg velem nem voltal nyaralni!, hiányzok neked ugye?"..A legszebb h még fürdőruhas képet is küldött magárol(ha azt fürdőruhának lehet nevezni-jol a keblekre zoomolva) A párom ignorálta az ilyen jellegű dolgait, erre felmérgedt a csaj és letiltotta a barátom FB-n. Na, de a héten ismét felbukkant, feloldotta a tiltást és már megint irkál neki. Barátom még nem irt semmit... De észre veszem barátom magatartásán mikor felbukkan a nő...mintha teljesen más lenne... Sokszor a csaj storiesba kihivó fotokat tesz fel, mert sejti h a párom megnézi, probálja csábitgatni..Irásban nem adott rá okot, h féltékeny legyek, messze is lakik a csaj, ugyh kizárt h találkoztak volna. Mit csinaljak?

#ex, excsaj, megcsalás
2020. nov. 13. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Most ez vagy kamu, vagy autofellacio-t hajtok végre hogy ilyen embereknek jut kapcsolat.
2020. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. De komolyan. És ne olvasd az üzeneteket sem. Ha eddig nem lépett a barátod a csaj felé, akkor nem is fog. Viszont ha elkezdesz hisztizni, vagy szólsz neki oda a bizalom. Tessék bízni magadban, a barátodban és a kapcsolatotokban.
2020. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Kérd meg barátod,hogy tiltsa le ő.
2020. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet nem kerhetsz tole, hogy tiltsa le. Legyel asszertiv. Hozd szoba hozhatod a temat ugy, hogy elmondod neki, hogy csak is o szamit neked, es ezert az osszes regi kapcsolatodat letiltottad a FB-on, azt is, aki csak barat, egy ex sem maradt, mert neked ez sokat jelent, igy tudsz maximalisan elkotelezodni. Igy van lehetosege a sajat dontese meghozatalara, anelkul, hogy ugy erezne, hogy kenyszer hatasara cselekszik. Kerdezd meg, hogy orul-e ennek?
2020. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez a helyzet. Elméletileg a barátom ex barátnője már rég szétváltak, gyakorlatilag állandóan keresi a kiscsaj. Én is érzem, amikor elhidegül tőlem a barátom, mindig kiderül hogy az az ex szórakozik a háttérben...
2020. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg a barátom ex barátnője és a barátom már rég szétváltak*
2020. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek ellenére a csaj állandóan "próbálkozik". És lehet hogy nem is annyira feleslegesen "kavar". Van hatása az biztos, és ki tudja... Persze ez az én esetem... Nem akarok általánosítani.
2020. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
látom nem vagyok egyedül... megörültem mikor az excsaj letiltatta, miutan nem reagált a képeire, sérült az önbecsülése akkor :D ugy latszik 4 honapig tartott ki a fene nagy büszkesége :D na, szoval jah... Nem vagyok féltékeny fajta, pl. az első exével akivel 10 évet voltak együtt (neki már családja van) néha irnak szülinap, karacsony stb abszolut respektálom...De az ilyen jellegű rib..nckodást kezdem nagyon unni....
2020. nov. 13. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül! 🙂

Nálam is hasonló a helyzet mint írtam. Nagyon csúnyán mentek szét, fél éve ennek. De tényleg nagyon oda vissza eldurvult kettőjük között minden.

Erre a kiscsaj a mai napig telefonálgat neki mikor épp kedve tartja. A barátom rá nyomja a telefont (megszakítja a beszélgetést).

De van egy olyan érzésem mintha valami nem stimmelne...

Furcsa.

2020. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tudod,...az csinalj ilyen fejetlenségeket aki szerelmes... szal ezek a lányok még szerelmesek... Lány :D ... 35 éves 2 gyerekes anyárol beszélünk esetemben (nem, nem a páromtol vannak a gyerekei...különböző apáktol) és

azt nem értem, h egyik mondatban lehordja, 2 nap mulva meg h "csak rád gondolok, hianyzol! Éppen a popsi feszesitő gyakorlatokat végzek hihi" :D :D :D szal...leirja magát sztem a párom előtt is...de hát akkor is..mig ő a mindennapi életünkben benne van ez nincs rendjén..mert ez nem egy normalis ex kapcsolat...hanem ez egy nagyon is vissza akarlak szerezni modszer...

2020. nov. 13. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!