Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A párommal minden jól ment, de mostanában volt egy megérzésem, hogy mégsem stimmel minden. Először az volt a bajom vele, hogy kimondta tudat alatt az exe nevét, meg sokat panaszkodott róla, most meg kiderült, hogy egy csomó lánnyal beszélgetett/beszélget, akik képet is küldözgetnek neki, és személyes dolgokról beszélgetnek. Ezeket csak screenshotokon láttam, mert kitörölte ezeket az üzeneteket, a messengerében csak fiúkkal való beszélgetések vannak. Nem tudok bízni benne ezek után. Ti, férfiak hogyan veszitek ezt a képküldözgetést? Szimpla barátokkal is csináljátok, vagy csak olyannal, aki bejön akár külsőre vagy ismerkedési szándékból?

Elmondása szerint én csak belelátok dolgokat és ő csak haverként tekint rájuk, de azért bocsánatot kért, bár nem ismert be semmit. Ha nincs titkolnivalója, akkor miért törölné az üzeneteket?


2020. nov. 13. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Te hülye vagy? Miért kérnék képet a barátaimtól? Ha kérek, nőtől kérek képet. F
2020. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kik ezek és miért beszélget velük? Az ember ha kapcsolagban van akkor nem szokott csak úgy ellenkező nemű idegenekkel beszélgetni meg képeket cserélni. Az is elég árulkodó, hogy kitörölte a beszélgetéseket. Biztos, hogy más csajokat szédít melletted...
2020. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Női barátokról beszélek. Miért kell lehülyézni.
2020. nov. 13. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
#17.10 Bocsánat, de nincs női barát. A nő az nő. (1-es vagyok.)
2020. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állítólag innen-onnan ismeri őket és csak haverok neki, de mégis furcsa ez a képküldözgetés. Nekem meg azt magyarázza, hogy ő nem tudta h engem zavar h beszélget lányokkal. Közben nem ez a bajom vele, hanem h miről beszélgetnek. Én a barátaimmal nem képeket küldözgetek, maximum vicceset és nem csak egymásról beszélgetünk, hanem semleges témákról inkább, főleg ha ellenkező nemű az illető, mindig tiszteletben tartom a saját kapcsolatomat és az övét is, nem küldök magamról képeket.
2020. nov. 13. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek női barátaim.
2020. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg szeretém kérdezni, hogy mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?
2020. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 éve majdnem, én 19,ő 21 éves.
2020. nov. 14. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!