Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El hadjam v várják meg hatha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BLunaa kérdése:

El hadjam v várják meg hatha meg gondolja magát?

Figyelt kérdés

Mit csináljak hogyha a barátommal 4 éve vagyunk együtt de én komolyan tervezek vele gyerek házasság.... de ő nem!

Viszont nekem azt mondja h szeret és jól érzi magát velem de nem én vagyok az az ember neki akivel tervez!


2020. nov. 13. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Sose fog megváltozni. Sajnos nem te vagy neki az igazi...

Azért nem akar veled tevezni. Én is jártam már így...

Aztán jött olyan, aki az első perctől tudta, hogy velem fogja leélni az életét. Szóval szerintem csak fecsérled rá az időd, keresd meg azt, akinek te vagy a nagy Ő!

2020. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja meggondolni... De legalább nem hiteget
2020. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1/1

Én értem h mit mondasz

De volt olyan h 2 hónapra külön mentünk és akkor ígért fűt-fát h elvesz meg h gyerekünk lesz ilyen lakás meg kutya! És ez volt 1 éve amikor nekem ezt ígéret...

Most meg ilyet mond és kérdezem tőle h miert mondja ezt nem tud ra mit mondani!

2020. nov. 13. 21:21
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Mit nem értesz az 1esen?

Jol mondja pedig.


Azért ígért mert üríteni akart.

2020. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Lepj le.
2020. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Mi az az "el hadjam", valami arab város? Beszélj magyarul! Vagy nem jártál iskolába??
2020. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám. Az idő telik te se leszel fiatalabb minek egyutt lenni ha nincs közös jövőtök?
2020. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Úgy is el hagynad h mindennel jobban szereted.

És melletted volt ha bármi baj volt v ha szükséged volt ra!

2020. nov. 13. 22:01
 9/18 A kérdező kommentje:
Meg én sem most akarok gyereket mert 22 éves vagyok hanem később csak feltettem neki 1 kérdést és ez volt ra a válasza
2020. nov. 13. 22:05
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen akkor is elhagynám. Mert ez a szerelem egyoldalú.

Meg is mondta, nem veled képzeli el a jövőjét.

Ne 30 évesem összetört szívvel kapkodj, hogy szülnél de nincs kinek. Miért pazarolnád el.a fiatalságod a semmiért? De persze te döntesz!

2020. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!