Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan befolyásolja ez a Covidos idő a párkapcsolatodat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 06:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Mi szakítottunk, ő vírustagadó volt annak ellenére, hogy anyukám covid osztályon dolgozik és ismerték is egymást!! Folyton tömegrendezvényekre akart menni, közben én vigyáztam volna, mert a nagyszülőkkel élek, akik nincsenek is túl jó állapotban... nem értette meg.

DE, nem csak emiatt szakítottunk, ez csak meggyorsította ezzel az ellentéttel. Régóta rohadt már az egész, nem figyelt rám, elhanyagolt, nem értett meg, stb...

2020. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több időtt tudunk együtt tölteni, mert mindketten otthon vagyunk hétköznapokon. Ez pozitív.
2020. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Párom rendőr, az eddig sem kevés munkája mellé megkapta a karanténosok ellenőrzését is és még sorolhatnam. Ja és allandoan veszelynek van kiteve mert folyamatosan intezkedik ugye, foleg miota sok új szabály lépett eletbe.


Jobban aggódom érte, magamért és a kisfiunkert.

2020. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig mondhatni dobott a kapcsolatunkon. A vírus miatt neki sem kell visszamennie az egyetemre, és én is itthon vagyok, így annak ellenére hogy nem lakunk együtt, tudunk heti 3x is találkozni a régi heti 1x helyett. Most azonban anyukám vírusgyanús, most vettek tőle tesztet. Ha az lesz, hogy anyukám pozitív, akkor most nem fogunk találkozni több mint két hétig- ilyen még sosem volt, kíváncsi leszek, ez változtat e majd valamin :s
2020. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!