Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkiben csak őt keresem ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkiben csak őt keresem , mit tegyek?

Figyelt kérdés
Par hete szakitottam a volt párommal, mert kiderült tobb éven at hazudozott nekem, viszont azota tobb férfi is ram irt. En nagyon maganyosnak erzem magam igy jo lenne valakivel beszélgetni, viszont bennük is csak ot keresem, az öltözködés , viselkedés satobbisatobbi .. mit tegyek?

2020. nov. 14. 08:04
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem nem célszerű így tàrskeresésbe fognod.


Zàrd le, tudd meg a hazugsàgok okait, talàlj megnyugvàst és vedd tudomàsul, hogy ő màr nem az életed része.

2020. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az okát már tudom. Azt pedig hogy nem az eletem része próbálom elfogadni
2020. nov. 14. 08:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Bele törődni meg nem tudok, főleg azt hogy hazugságban es megalaztatasban éltem, viszont elfogadni elfogadom ..
2020. nov. 14. 08:17
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Akkor gyűlölheted is kicsit, de a lényeg, hogy ne kattogj rajta túl sokàig.
2020. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. nov. 14. 08:23
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
Amúgy hogy szakítottatok? Ordibàlós, vagy csendben elsunnyogós volt a vàlàs?
2020. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ordibalos
2020. nov. 14. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Elkeserítelek. 18 hónapja mindenkiben őt keresem.

Tiszta jégkirálynőnek tűnök, vannak próbálkozások,amit rendre passzolok. Nem is őt mindenkiben, hanem csak ő kell, még ha cudarul is bánt velem.

Remélem egyszer elmúlik. Addig meg marad a gyors fájdalomcsillapítás egy hozzá hasonló idegennel.

De egyelőre képtelen vagyok komoly kapcsolatra.

2020. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom!😞
2020. nov. 15. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!