Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen indokot hogy lehet kitalálni?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy azért nincs annyiiiira meghízva, csak a belső szerveinek kell a hely.


Mivel hasonló magasságú és alkatú barátnőjének azt mondta a dokija hogy azért olyan az alakja mert a belső szerveinek kell a hely és az " nyomódik " kifelé ezért olyan mintha hízott volna..


Mikor komolyan mondta hogy ő is ezert ilyen majdnem megkérdeztem hogy normális?


(Még véletlen se azért mert nem mozog semmit és nem figyel oda ill egész nap ülő munkát végez..neem neem ez a fő ok..)


2020. nov. 14. 08:21
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
71%
Szóval külső zsír nincs, csak nagy a bele? 😃😂
2020. nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Ez az indok tetszik. Jobb, mint a nem vagyok kövér, csak nagyobb felületen szép. :-)))

A másik kedvencem pedig, hogy az izom nehezebb, mint a zsír. :-)))


Amúgy meg szerintem jópofa az indok, mégha hazugság is. Jó a fantáziája.

2020. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd már be kèrdező! Ha nem tetszik szakíts!

Attól nem lesz se vèkonyabb, se vèkonyabb, se semmi, hogy naponta itt beszèled ki.

Èrtem èn, hogy barátaid sincsenek, de ezt akkor sem itt kellene.

2020. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már unjuk.
2020. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Megint te?

Miért nem lehet innen letiltani ilyen idiotakat mint te?

2020. nov. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!