Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért kutatnak titokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért kutatnak titokban a nőjük telefonjában?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Mert tudják, hogy kevesek a csajhoz, és fosnak, hogy félre qúrel.
2020. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez a nőkre jellemző inkább. És nem minden pasi, nem minden nő süllyed le erre a szintre. Aki után kutatni kell, azt már megette a fene.
2020. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hogy tudd hogy szigoruan kell venni a kotont.
2020. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik exem tiszta kattos volt és ezt csinálta. Bárhova mentem, féltékenykedett, még a kollégáimra is. Elolvasta több évvel ezelőtti beszélgetéseimet is, szívem szerint még fel is jelenteném az ilyet, mert ehhez nincs joga senkinek. Az ilyentől tartsd távol magad, az egész kapcsolatotok abból fog állni, hogy magyarázkodsz és idegeskedsz, és addig fog kutakodni meg csesztetni, míg végül ha csak barátilag is beszélsz egy sráccal, arra is azt fogja állítani, hogy megcsalod.
2020. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
#5: Kiengedtek a pszichiátriáról gyógyulatlanul? :D
2020. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
#4 Nekem a hülye exem ezt adagolta be mindenkinek. Most inkább egy 5 évvel idősebb vénlánnyal van együtt, akinek kötényhasa, lógó csöcsei, meg Disney figura-szerű vigyorgó feje van. Mint Mickey egérnek kb. Én esküszöm, hogy így néz ki, nem túlzok. 😂 Arra biztosan nem lesz féltékeny, mert ha felötlik benne a gyanú, csak ránéz a nőjére és lenyugszik.
2020. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Megint egy általánosító kérdés, gratulálok. Mondjuk érdekes, hogy senki sem háborodik fel ezen az általánosításon, bezzeg ha arról szólna a kérdés, hogy "miért csak a gazdag pasik kellenek a nőknek", akkor már ízekre szedték volna a kérdezőt. Amúgy meg mindkét nemnél vannak olyanok, akik nem bíznak a másikban, nekem mondjuk eszembe sem jutna, hogy belenézzek másnak a telefonjába. Azt viszont megkérdezném, kedves kérdező, hogy te adtál-e okot bármiféle bizalmatlanságra.
2020. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
93%
Negyes es ez még a Jobbik eset. Vokt aki abba halt bele hogy megoltek feltekenyseg miatt - alaptalanul.
2020. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Exem hétfőn jelent meg nálam. Mindenáron a telefom akarta 🤣🤣🤣 azóta uj párkapcsolata van mióta szetmegyunk 🤣🤣
2020. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Sejtettem, hogy le fognak pontozni, rendszeresen megsértem a gyk-s nők önérzetét azzal, hogy rávilágítok az itt uralkodó kettős mércére. A 7-es voltam.
2020. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!