Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne hogy a nőd virus tagadó?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 12:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
45%
"Orvostanhallgató ismerősöm meselte" ez aztán a hiteles forras úgy hogy a 60as professzorok sem értenek egyet a virussal kapcsolatban. Orvostanhallgatónak kvázi annyival van jobb rálátása erre mint bárki masnak.
2020. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a pasim volt az, úgy hogy közbe jól ismerte anyukám aki ápolónő covidos betegek közt! Másban is voltak nagyon durva butaságai, de most betelt a pohár és repült.
2020. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ismerősöm férje halt meg agyvérzésben. Koronavírusos is volt, és meg akarták győzni, hogy írja alá, hogy az a halál oka.. végül aláírta.
2020. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
39%
#10: te se legyél birka, mert most eléggé az vagy. Ki nem állhatom az ostoba összeesküvéselmélet hívőket.
2020. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
35%
#13: Nem lehet kizárni, hogy a Covid rátett egy lapáttal, vagy esetleg nem az okozota agyvérzést.
2020. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%
Ja, és ennyi erővel senki nem hal meg Covidba, csak szívmegállásban, belső szervek leállásában, stb.
2020. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
52%
Vírus van, de koránt sem olyan köntösben mint ahogyan azt előadják.
2020. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, hogy én erről a témáról már értekeztem májusban is, és akkor is én voltam a lepontozott, meg az alu fólia sisakos. Csak hát az a baj, hogy a létező összes "jóslatom" bejött. Ha csak a történelmet nézem, a tömegek mindig megvezethetők voltak, most sincs másképp. Fel se merüljön kérdés senkiben, a lényeg a tuti köztájékoztatás! :D Tényleg, Szaddam tömegpusztító fegyverei meglettek már? :D
2020. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Inkabb vagyok élő birka mint halott virustagadó
2020. nov. 14. 15:22
 20/36 anonim ***** válasza:
38%
#14 vedd már le a szemfedődet😩 pár hónapja még a kötelező utcai maszkhordás is konteo volt, a kötelező oltással együtt. És láss csodát válnak valóra a konteok szépen sorban.. Ébresztő.
2020. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!