Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Régen szerelmes volt belém, de nála lassan haladnak ezek a dolgok, hónapok után mondta csak ki, hogy szeret. Én féltem "tőle", nem tudtam, hogy mennyire megbízható, mert csalta már meg barátnőjét. Emiatt sokat veszekedtünk, mert mindig azt figyeltem, átver-e engem is.. Meg is lett az eredménye, megváltozott, elmúltak az érzései.. Nem volt kimondva szó szerint, de átment a dolog csak szexbe részéről. Annyit azért kimondott, hogy elmúlt ami volt. Ez látszott is rajta. Most viszont mintha egyre jobb lenne köztünk minden, én abban reménykedem, hogy újra belém szeret, hisz ha szerelmes volt, akkor látott bennem valamit, az nem múlhat el ennyire.. Nekem egyre erősebbek az érzéseim felé, és félek, hogy mi lesz.. Mert ha nem fog újra belém szeretni, csak kihasznál, azt nem akarom. Viszont ha idővel újra belém szeretne, az nagyon jó lenne, szóval nem akarom elküldeni. Nem kérdezhetek rá, hogy mit érez, mert ha magától nem mondja, akkor veszett ügy. Ha én kérdezek rá, akkor tudni fogja, hogy én mit érzek, és ezzel szánalmassá válok, mert egy férfi meg akar szerezni egy nőt, ha minden erőfeszítés nélkül megvan, akkor már nem lesz érdekes.. Tudom, várjak, de minél tovább vagyok így együtt vele, annál jobban fogok sérülni, ha kiderül, hogy nem kellek neki.. Lehet hogy kicsit bonyolult, de ti mit tennétek?
2020. nov. 14. 18:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy rendszeresen szexeltek, ennek ellenére azt nem “mered” megkérdezni, hogy most mi is van köztetek?
2020. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy furán hangzik. Nem akarok szánalmassá válni, mert ha csak szexet akar, akkor az leszek.
2020. nov. 14. 19:05
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
63%

Cicabogàr, nekem a sztori lényege az, hogydugtok,mégsem jàrtok.


Fogd fel, hogy punci vagy neki. Punci karnyújtàsnyira, és emellé még a legalapabb kamukat is megzabàlod.


Remélem nem vagy még 20...

2020. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Milyen legalapabb kamukat? Semmit nem mond, pont ez a bajom. Régen mondta, de látszott is rajta, mindig elpirult, zavarban volt, stb stb. Szóval az nem volt kamu. Most se kamuzik hisz nem mond semmit.
2020. nov. 14. 19:09
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Szerintem pont így leszel az a szemében...kérdezz rá, hogy merre tartotok...nem azt mondom, hogy Te elmond mit érzel, kérdez rá, ő mit gondol..

2020. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak közös programok? Közös reggelik?
2020. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem akkor válnál szánalmassá, ha megkérdeznéd, hogy akkor most

változott-e érzelmileg.


Az a szánalmas, amiben most tartod magad.

2020. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

"Régen mondta, de látszott is rajta, mindig elpirult, zavarban volt"


Mert kamuzott.

2020. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De ha rákérdezek, abból lejön, hogy engem nagyon is érdekel. Átlát az ilyen kérdéseken nagyon is.
2020. nov. 14. 19:13
 10/23 A kérdező kommentje:
Jaj 8as.. Nem.. Azért a férfiaknak is vannak érzelmeik.
2020. nov. 14. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!