Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félnek a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak a határozott nõktõl?

Figyelt kérdés
Nem hisztis házisárkányokról beszélek.
2020. nov. 14. 20:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Félnek tőle, hogy az ilyen nőknek hatalmas elvárásaik vannak a férfiakkal szemben.
2020. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném, hogy "a férfiak" "félnek" úgy összességében. Bizonyos férfiak maximum. Szóval talán nem hülye általánosításokat kellene alapul venni egy kérdés föltevésénél.
2020. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Én csak tartanék attól, hogy nem tudnék megfelelni neki. Bár ez igazából a legtöbb olyan embernél igaz lenne akit képes vagyok szeretni.


A legtöbb férfi egyébként szerintem egyáltalán nem fél.

2020. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
Mert tudják, hogy kevesek. Csicskák, nem tudnának egy igazi NŐ társának lenni.
2020. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak simán határozott és tudja mit akar az nem gond, csak ha dominálni akar és érzelmileg manipulál, erőltet dolgokat, stb. Na azt nem.
2020. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem pl. eldönti hogy lead tíz kilót. Beiratkozik egy edzõterembe és diétázik. 3-4 hónap alatt leadja. Vagy eldönti, hogy Izraelbe pályázik egy szakmai ösztöndíjat.
2020. nov. 14. 20:57
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Én a határozatlan, nyámnyila nőket nem tudom elviselni. Eddig mindig határozott, ambiciózus nők voltak mellettem. Viszont én méginkább az vagyok, szóval 2 dudás egy csárdában is nehezen fér meg. :)
2020. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Mert lenézik azt, aki nem olyan, mint ők. Nekem pedig párnak nem kell olyan ember, aki lenéz, de még szomszédnak se.
2020. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl.: én félnék, hogy nem tudom vele tartani az iramot, mert nem vagyok olyan művelt-okos-ügyes-szép, mint ő. De ettől függetlenül bírom őket, mert lehet tőlük tanulni.
2020. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ mit értünk "határozott" alatt.


A "normális" határozottsággal semmi baj nincs, viszont a "csakazértis" "ki-ha-én-nem" szájhősködős határozottsággal már vannak problémák (mindkét nem esetében), nőknél annyival rosszabb talán, hogy aki ilyen az sokszor a férfiakat okolja minden bajért, amit sokszor saját magának okozott. Példa: A saját meggondolatlan vakmerősége miatt fejjel rohant a falnak. Utána: "Mert azok a szemét férfiak tehetnek erről is"


A határozott "ki-ha-én-nem" férfiak szintén random dolgokat okolgatnak, vagy úgy adják elő, mintha ez lett volna a terv alapból.

2020. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!