Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg ennyire irracion...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire irracionalisák és buták, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

Igen, megint a wc ülőkéről van szó. A barátnőm állandóan beszólogat miatta. Próbálok figyelni rá, de sokszor elfelejtem. Otthon sose kellett lehajtani, vele meg nemrég költöztünk össze. De ilyenkor állandóan odajön és prédikációt tart, és őszintén szólva kb. az ötödik szentbeszéd után meguntam a dolgot, és már egyáltalán nem figyelek oda, arra amit mond. Ez persze még jobban idegesíti őt.


A kérdésem: mi a búbánatos franc értelme van a wc ülőke lehajtásának??? Én kerestem könyvekben, az interneten, de nem találtam egyetlen értelmes, elfogadható magyarázatot sem. Minden nő (nem akarok általánosítani, de a nagy többségre biztosan igaz) annyit ismételget, mint a birka, hogy nem higénikus, gusztustalan stb. De hogy miért, azt egyik sem tudja megmondani.


A férfi felhajtott ülőkével végzi a dolgát, a nő lehajtott ülőkével. Ezért számomra az természetes, logikus és igazságos, hogy a férfi felhajtja, a nő pedig lehajtja magának, ha esetleg nem úgy van alapból. Ezzel úgymond 1-1 az állás. De nem, a nő elvárja, hogy a férfi felhajtsa magának, aztán le is hajtsa maga után. Ez 2-0. Nem akarom ilyen gyerekes focimeccsre kihegyezni, de hát maga az egész "probléma" is röhejes és gyerekes.


Én már tényleg csak arra tudok gondolni, amit a South Park egyik részében is kiparodizáltak, hogy a nők nem néznek oda, mikor rá ülnek a vécére, és ha nincs lehajtva, akkor képesek beleülni a csészébe.


Várom a válaszokat, kedves hölgyek.



2020. nov. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:
Ha még az lenne az elvárás, hogy ne csak az ülőkét, hanem a fedélt is hajtsuk le magunk után, azt még megérteném, hogy ne jöjjön ki a szag, a bacik stb. Persze értelme annak se lenne, de legalább létezne egy gyenge lábakon álló, női mániának betudható magyarázat. De itt még az sincs.
2020. nov. 14. 21:40
 2/65 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ilyem csak a filmekben van
2020. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de azt kell mondanom nem vagy férfi, ha a barátnőd elkezdi erről "prédikálni" és te lehajtott fejjel hallgatod mint egy kis gyerek az anyukáját. :D Nem értem hogy tud felállni neked anyukádra, ő pedig hogyan izgul fel egy kisgyerekre. Rejtély.
2020. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Sajnos nem! De nézz szét az interneten, itt is sok kérdés volt már hasonló témában. De még női oldalakra is írnak ezzel kapcsolatban "tudományos" (LOL) cikkeket, pl [link] Itt már arról írnak, hogy válóok (!!!) lehet-e, ha valaki nem hajtja le maga után. Bár félig talán ők is viccből fogalmaznak így, de az egész akkor is rohadtul komikus. Ez valami olyan női ősi misztérium lehet, amit mi, férfiak nem érthetünk meg.
2020. nov. 14. 21:45
 5/65 A kérdező kommentje:
Nem hallgatom lehajtott fejjel. Kértem őt is, hogy magyarázza el ezt a dolgot, nem tudta. Nem tartja ezt az 1-1 rendszert sem igazságosnak, ennek így kell lennie és kész. Így már nem vitázom, egyszerűen nem figyelek oda rá, mikor erről beszél.
2020. nov. 14. 21:46
 6/65 anonim ***** válasza:
89%

"Otthon sose kellett lehajtani, "


Pedig le kell hajtani. Betsy Donovan is ezért halt meg.

2020. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
16%
Ha számodra ez problémát okoz, akkor máris te vagy a gyengébb fél a kapcsolatban. Hajtsd fel magadnak és hagyd úgy. Amit meg mond, azt ignoráld.
2020. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

Főleg (jó esetben) 4 dologra lehet használni a retyót:

1. férfi pisilés

2. női pisilés

3. férfi kakilás

4. női kakilás


4-ből 3 dologhoz lehajtott ülőke kell. Akkor hogyan a leglogikusabb az "alapállapot"? :D


Ez egyébként csak egy logikus kukacoskodás a részemről, valójában nem nagyon érdekel, hogyan van az ülőke, nem tartanék erről szentbeszédet.

Viszont olyan megtörtént tényleg, hogy félálomban mentem ki pisilni és a peremre ültem rá, az azért elég undi volt. :D

2020. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem itt az a probléma, ha àllva pisiltek, akkor szanaszét fröcsög a pisi. Olyan lesz a padló, csempe, wc csésze és gusztustalan, mert büdös lesz, beleléptek, széthordjátok a lakásban, beszívja a hugyszagot a szőnyeg stb.
2020. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

8-as:


És a nőknek miért okoz gondot, hogy tegyenek egy kb. másfél másodperces mozdulatot? Mi ebben olyan nagy dolog?? :D És miért beszélnek (beszéltek) mindenhol higéniáról, igényességről?

2020. nov. 14. 21:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!