Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem annyira szereti kényeztetni a párját pedig kéritek ?

Figyelt kérdés

Mit érezték olyankor?

Pasik miért nem szeretik elkezdni, miért várják mindig hogy majd a lány kezdi el neki orálisan? Aztán ő meg nem is ad.

Vagy amikor csak a pasi kap, de olyan nap nincs amikor csak a csaj és neki nem kell semmit se csinálnia.

Ez lustaság? Mivel lehet jobban ösztönözni hogy ő is kezdjen?



2020. nov. 14. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Volt olyan barátnőm aki nem szerette pl ha masszírozom és az orált is csak szex közben.
2020. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%

Hát nálam lustaság is, meg néha undorodok tőle.

Rendszeresen beleélvezek és másnap nincs kedvem azt kinyalni, gondolom érthető.

3 havonta egyszer kétszer azért szoktam csinálni mondjuk igazából annyira nem is élvezi a barátnőm, inkább csak a változatosság kedvért.

Viszont nálam elvárás hogy a barátnőm minden egyes alkalommal kényeztessen orálisan.

Megbeszéltük egymással őszintén és nagyon jól működik így.

Szerintem a kulcs a kommunikáció, és hogy mindkettő fél elfogadja a kialakult helyzetet.

Barátnőm ebben kompromisszumot kötött velem, de cserébe nagyon szenvedélyes szexben van része.

2020. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, nekem még senkinek nem kellett ezért könyörgni. Egy exem volt, akinek mondani kellett, de ő nem is volt sokáig.

A jó szexbe ez is beletartozik és az fontos!

N

2020. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

"Rendszeresen beleélvezek és másnap nincs kedvem azt kinyalni, gondolom érthető"


Ha ilyen undorítónak tartod magad, miért koszolsz be másokat a gechis farkaddal?

2020. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Még mindig a 2edenek szól, egyébként gondolkozz el mennyire csinàlod jól ha nem élvezi igazàn...

Te elvàrod, de szerinted az a kulcs hogy elfogadja mindenki ami van... Ezt te se érted szerintem

2020. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Pont ez a kérdésem lényege... Pasi elvárja, de fordítva hogy a csaj is kapja ah az undorító, ne hogy már, sokáig kell vagy pasz. De miért? Hogy lehet ezellen tenni?

Szerintem nagyon idegesítő hogy ők elvárják de adni meg nem képesek...

Főleg ha még célozgat is rá de ő nem kezdi el ny.lni:D el is megy az egésztől a kedvem is

Nem szeretik eléggé a p.ncit? Vagy miért?

2020. nov. 15. 02:38
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Mert önzőek. Nem mindenki ilyen, ne aggódj.

Mond meg nyugodtan a párodnak, hogy te is igényled és nem csak 2 percig hanem ameddig el nem élvezel.

2020. nov. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, nem jó férfiakkal hozott össze az élet engem sem, de az esetek 90%ban nem szerettek ny@lni. Viszont az elvárták, hogy oket kényeztessék.

Pedig egy nőnek nagyon jólesik, hogy viszonzás nélkül nyalják,míg el nem élvez.


Nekem egyértelmű, hogy orálisan csináljam a masiknak, sok pasinak meg nem... Szólni kell nekik, az meg már olyan lelombozó picit.

2020. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Ne utalgass mond meg neki, hogy nyálas van. Ha nincs, akkor lehet menni...
2020. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok.

Ha nem tetszik barátnőmnek akkor nem kötelező velem lennie.

Én igenis elvárom, nem lennék olyannal aki nem csinálná.

De olyan partnert találtam aki ebben kompromisszumot tud kötni.

Ha valakiknek fontos az hogy a pasi kinyalja akkor lépjen tovább azon aki tisztázta a szabályokat. Ez így működik.

2020. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!