Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ilyen a barátnőd?

Figyelt kérdés

Nálam barátnőm szinte mindig az alvást pihenést tartja szem előtt, mert otthon is azt látta hogy a napi x óra pihenés meglegyen, legyen akármennyi tennivaló otthon amit meg kellene csinálni..


A másik, aki ha teendő van akkor azt megcsinálja még kicsit fáradtan is..és nem félresöpri hogy jajj nem csinálom meg mert fáradt vagyok. Tehát tudja hogy még dolga van amit meg kell csinálni és majd utána lehet pihenni..Vagy max másnap előbb kel hogy meg tudjam csinálni..


Nem azt mondom h nem kell pihenni és összeesve is meg kell csinálni de az hogy úgymond mindent a pihenés köré fűzni hogy nem történhet olyan hogy az x óra pihenésem ne legyen meg naponta..na nee


2020. nov. 15. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
várj, mindjárt kapod hisztit, miszerint és te miért nem vagy képes megcsinálni bármit is?
2020. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Annyit alszom,amennyi létszükséglet.

Helyette lehet olvasni, szerelmeskedni, bambulni,sarkat reszelni,filmezni, mosni, bármit.

Egyszer dobtam egy srácot, érdekes kapcsolat volt, 12 hónap után tudtunk először együtt tölteni egy éjszakát. Messze lakott, ritkán találkoztunk és csak a szeretőm volt. Úgy kiakadtam, hogy aludt éjszaka hogy dobtam.

Nem tudta volna megerőltetni magát? Még ha két napig nyögi a fáradtságot, de vévig beszéljük vagy ölelkezzük az éjszakát....

Idióta volt.

2020. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az miért hiszti, hogy közösen kell megcsinálni a dolgokat és akkor marad idő pihenni? De várj, kitalálom. Kérdező, te vagy az, akinek két műszakban dolgozik a barátnője és az fáj neked, hogy nem takarít hét közben, igaz? Míg te a szüleid vállalkozásában dolgozol ingyen. Na, talált süllyedt?
2020. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 Azt kihagytad, hogy még tanul is emellett.
2020. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor fogod még ezt kiírni?
2020. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én az a típus vagyok, hogy képes hullafáradtan is megcsinálni a takarítást, mosogatást, edzést, bármit, mert én attól vagyok nyugodt, ha tudom, hogy minden rendben van körülöttem, és magamra is fordítottam energiát.

Ez olyan szempontból jó, hogy pl. ha gyerekem lesz, nem lesz gond azzal, hogy mondjuk fel kell kelnem hajnalban, de az is igaz, hogy emiatt gyakran nem alszom eleget, és hétvégén pótolom be, hamar elálmosodom este, tehát nagyon esti programok pl. nem lehetségesek velem.


De ez szerintem embertípus, ezt nem fogod tudni megváltoztatni senkiben.

2020. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó akkor mi hasonlóak vagyunk
2020. nov. 15. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó időbeosztás mellett, ha te is segítesz, akkor mindent meglehet csinálni.

Bármi áron énsem csinálok meg mindent. Egy mosogatás pl megvár holnap is.

Pihenni meg kell, hosszú egészséges élet egyik titka.

N

2020. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyilván esetenként persze megvár. De én úgy értem hogy h nincs az az ok ami miatt ő a napi x óra pihenését feladná.
2020. nov. 15. 11:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Énse adnám fel a pihenést.

Sokáig ludtam kb napi 4 órát, elég volt. 7 óra minimum kell.

N

2020. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!