Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjetek mit csinál hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek mit csinál hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Leginkább ahhoz szólna a kérdésem, akinek vállalkozó a férje. Az enyém autószerelő. És borzasztóan idegesít, hogy állandóan hívogatják. Mindegy, hogy ebédidő, vagy vasárnap reggel negyed 8. És a férjem kedélyesen társalog velük és rohan megcsinálni a kocsijukat. És hiába kérem, hogy legalább hétvégén ne vegye fel a telefont, csak h max a barátoknak, nem érdekli. És még én vagyok a hülye, mert szóvá mertem tenni.
2020. nov. 15. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Úgy tűnik, valakinek engednie kell. Szerintem ő nem fog változni. Amúgy eddig hogy-hogy nem idegesített?
2020. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen a vállalkozók élete. Ez van. Nem úgy működik,hogy 9-17 között meló és utána eldobhat mindent.


Persze évekkel később lehet megbánja ezt és az egészségére is rámehet, hogy nem tud kikapcsolni.

2020. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Ebből éltek.

Ha egyszer nem veszi fel, a kuncsaft megy máshoz.

És ott is ragad. És nem jön vissza.

Az autószerelő munka ilyen. A kuncsaftnak azonnal kell

a segítség, mert lehet, hogy ő is vállalkozó, lehet,

hogy el akar utazni, stb.


Ha orvoshoz mentél volna, akkor még éjszaka is otthagyna

az ágyban, ha beteghez hívják, s lehet, hogy heti háromszor lenne

éjszakai ügyeletes. Vagy mint most, lehet, hogy hetekig sem látnád.


Az autószerelő munka is hasonló, csak nem embert, hanem gépet gyógyít,

ami másoknak a megélhetési eszköze.

2020. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Vállalkozásnál ez nem így megy, hogy akkor veszi fel a telefont, amikor éppen olyan kedve van. Nagyon magasan kell lenni ahhoz, hogy ilyen lazára vegye valaki. Nemhogy örülnél és támogatnád őt. Te dolgozol, vagy csinálsz egyáltalán valamit?
2020. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Én is kisvállalkozó vagyok. Reggel 8 előtt és este 6 után csak családtagnak veszem fel a telefont. Hétvégén egésznap ez van. És soha nem megyek ki házhoz vagy helyszínre. Ha olyan gond van húzassa el a kocsiját vagy fogadjon autómentőt. Nem voltam én sem mindig ilyen. De amióta ez van, kicserélődött az ügyfélkör. A csórók elmentek, jöttek helyette pénzesebbek.

Régen volt, hogy szombat este 8-kor hívtak, hogy menjek, lerobbant a kocsi a keresztezōdésben. Ma már nincsenek ilyen hívások, tudják hogy fel sem veszem a telót.

Van olyan haverom aki két telefont tart és a melós telefont munkaidő után kikapcsolja.

2020. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Már megint te?
2020. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Az első 4 válaszolónak fogalma sincs miről beszél. Aki mindig felveszi a telefont, az a falu hülyéje lesz. Összeszedi ezzel a legcsóróbb, legproblémásabb, fizetni alig tudó ügyfeleket, ráadásul nem lesz ideje a pénzesebb, jól fizető munkákra.

Le kellene ülnötök a férjeddel és megbeszélni, miből is jön igazán a pénz. Ha az éjszakai munkából, lehet azt is csinálni, de dupla áron, kiszállási díjjal. Ha a többség munkaidőben jön, akkor arra kell koncentrálni. Csak olyan áron szabad dolgozni, hogy akkor is megérje a munka, ha alkalmazottal csináltatná meg.

Imertem olyan szerelőt akinek szintén mindig csörgött a telefonja, rengeteg munkája volt és sosem volt pénze. Kiderült a normális árat sem merte elkérni az ügyfelektől.

Ismerek olyat aki kis faluban dolgozik a városi árak kb dupláján. Kérdeztem is tőle, ezt hogy tudja megcsinálni. Levezette, hogy 30 km a legközelebbi város. Sok embernek se ideje, se kedve 30km-t vezetni a szerelőhöz. Persze neki volt egy határozott fellépése.

Sokféleképpen lehet vállalkozást szervezni. A férjed rosszul csinálja. Így sem rád, sem a gyerekekre (ha vannak) nem lesz ideje. Akkor meg miért is dolgozik?

2020. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Bla bla bla
2020. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
7es sok a rizsa -.- -.-
2020. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nekünk kiskorunkban boltunk volt. ez falu volt és mi is gyakran nyitottuk ki a boltot vasárnap, akár kétszer is. pedig 10 percre kocsiba kellett szállni. de hát falu volt és ott amúgyis midnenki ismert mindenkit, és ott mindenki jellemeztt az a mentalitás hogy segítsen. ha kellett valamia boiltból sörgősen, kinyitottuk, ha a másik hívíott segíteni vagy mi hívtunk, ők is jöttek. de ma mér nincsenek ilyen közösségek, apám generációja volt az utolsó. a faluból elvándoroltak, idegenek költöztek be, a hagyományokat és szokásokat elhagytá az emberek, olyan lett mint eg agglomeráció. a férjed helyében én is megadnék egy adott időintervallumot, amikor kereshetnek. ha jó szakember, akkor is hozzá fogják vinni a kocsit, nem pedig máshoz. Mert a kocsi nagy érték és mindneki félti a kocsit nehogy vm őj szerelő elrontson benne valamit.
2020. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!