Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek nem jó semmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek nem jó semmi, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, ha egyszerűen állandóan azt érzem, hogy semmit nem tudok jól megcsinálni, és állandóan kapom a megjegyzéseket a férjemtől. Nem felel meg neki, ahogy takarítok, ahogy a házimunkát végzem, a fizetésem kevesli (arra nem gondol, hogy igaz, hogy nem túl sok, viszont cserébe én itthon tudok maradni ha betegek a gyerekek, tudom őket hozni, vinni. Ő nem tud besegíteni semmiben.) Ha főzök valami finomat, azt onnan tudom, hogy akkor nem tesz megjegyzést. Ha nagy ritkán veszek magamnak egy szép felsőt, nem dicséri meg, viszont beszól, hogy miért nem öltözök "változatosabban" (anyagi okokból nincs olyan sok ruhám). Vagy pl már több napja akadozott a bejárati ajtó zárja, és nem állt neki megjavítani - pedig meg tudná. Én csináltam meg úgy-ahogy, de arra meg megjegyzést tett megint, hogy minek nyúlok hozzá. A lényeg az, hogy kezd nálam betelni a pohár... Ti voltatok már ilyen helyzetben, ilyen párkapcsolatban? Mit tudnék tenni? Szeretem a férjem, de egyre inkább kezd elegem lenni ebből a helyzetből...
2020. nov. 15. 15:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy próbáltam vele megbeszélni nyugodtan ezt az egészet, de akkor szabályosan veszekedést provokált, így már beszélni sincs kedvem vele erről.
2020. nov. 15. 15:19
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálta ezt nálunk mikor új nő volt a képben.
2020. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2es Nálunk nem tudom, hogy van-e, azon se csodálkoznék, ha lenne. Viszont ezt miért nem lehet korrekt módon megbeszélni, ha ez lenne a probléma...
2020. nov. 15. 15:25
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
pontosan. akkor lesznek iylenek a pasik, amikor már nem kell nekik a feleség és vágynak vk másra, még akkor is ha az az új nő még nincs, de már szemmel keresik vagy már elérhető közelségbe került
2020. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
és mindig ilyen eF A eSZ volt, vagy az utóbbi időben változott meg?
2020. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Mondd neki, hogy jelöljetek ki egy napot amikor elmondhat mindent ami nem tetszik neki, mondjuk a szerdát, és a hét többi napján hagyjon élni.
2020. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
"akkor lesznek iylenek a pasik, amikor már nem kell nekik a feleség" Bezzeg ha én éreztetném vele, hogy nem vagyok elégedett... Lehet, nem ártana nekem sem "új férj" után néznem...
2020. nov. 15. 15:41
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehet:-(
2020. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ilyen volt mindig is, vagy csak x ideje? Nem mindegy.

Az én férjem is hasonló, már a kapcsolatunk elején láttam rajta, persze szofisztikáltabb volt. Szóval azért ő megdícséri, ha finomat főzök, nem kritizálja, ahogy takarítok, de ha veszek egy új ruhát, nem megdícsér, hanem "minekszóromapénzt ilyen hülyeségre". Én már elengedem a fülem mellett ezeket, nem érdekel. Ha valamit nem tudok megcsinálni, szólok, hogy csinálja meg ő, aztán kész.

2020. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. Én ráborítanám a tányért a következő ilyen hisztinél. Főzzön magának vagy takarítson jobban, ha nem tetszik. Nem egy biorobot rabszolga vagy, aki várja a parancsokat, hanem egy másik ember. Nem kötelező együtt lenni valakivel, de mindenkinek meg kell adni a tiszteletet. A férjed semmibe vesz teljesen. Vagy helyezzétek az egész kapcsolatot új alapokra, vagy hagyjátok egymást, mert ez így borzalmas.
2020. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!