Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, mit tegyek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom van évek óta, együttélünk.


Megismertem egy férfit, elején nem is volt közöttünk semmi csak beszélgetünk, egyébként külsőleg nem is nagyon tetszett.


De aztán fél évvel később egyre jobban megkedveltük egymást, jobban megismertem őt, találkozgattunk, a páromnak is elmondtam ezt.

Aztán több dolog is történt egy tali során /simogatás (őszintén bevallom rég éreztem ilyen jó érzést, érintéstől)


Hosszú gondolkodás után, megbeszéltem vele hogy a páromat választom, és nem akarom hogy jobban megkedveljük /megszeressük egymást. Mondta hogy megérti, hogy nem akarom kockázatni a kapcsolatomat miatta, de tudja hogy én sem tudom hogy mit akarok, így esélyt kért tőlem.

Mondtam neki hogy már nem olyan a kapcsolatom a párommal mint régen.


Szexnél a másik férfira gondoltam, és nem tudtam koncentrálni...

Ha esélyt adnék neki, találkozni akar és félek hogy többet fogok érezni iránta, ha nem is én d, e ő igen, és ezzel csak összetöröm a szívét.


Mit tegyek?



2020. nov. 16. 06:40
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
93%
Figyu, technikailag miért is vagy a jelenlegi pàroddal? Mert kényelmes és van egy felépített életetek?
2020. nov. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lényegében igen, de azért is mert szeretem.
2020. nov. 16. 06:58
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Kérdés mit tudna nyujtani a srac amiert megérné
2020. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
82%
Szereted, de màsra gondolsz, miközben dugsz?
2020. nov. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Szépen, módszeresen, meg merem kockáztatni, hogy tudatosan kezdtél el felépíteni egy másik kapcsolatot, a párod mellett. Magyarul ezt hívják megcsalásnak, ha nem lenne egyértelmű.

Az nem is érdekel, hogy a párodnak összetöröd a szívét. Róla egy szót se írsz. Csak te, te, te, és az új pasit meg ne bántsd.

Itt az ideje belátni, hogy a mostani kapcsolatodnak annyi. Amin ne is csodálkozz, hogy ha te közben mással találkozgatsz, pettingelsz, cseverészel, stb, a pasid meg csak úgy van, és várja, hogy kegyeskedj rá is időt szánni.

2020. nov. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Jól írja az előző, a párod érzéseiről egy szó sem esik. Jobban aggódsz egy kvázi idegen lelki világáért, mint az elvileg szerelmedéért. Te nem szereted már a párod, csak bebeszéled magadnak. Megérdemelné az a szerencsétlen, hogy találjon valakit, aki törődik vele és szereti. Hagyd el kérlek, mert ez kegyetlenség.
2020. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Voltam ugyan így, megbántam, hogy elhagytam a párom, akivel 8 évig együtt voltunk. Ez a srác se fog újat nyújtani egy hónap után, de vele lehet nem lesz olyan harmónikus az együttélés, meg kimutatja majd a foga fehérjét, aztán elkezded majd őt okolni magadban, hogy tönkre tette a jó kapcsolatod, stb. holott te leszel az igazi bűnös. Rá kell jönni, hogy idővel senkivel se lesz borzongás az érintés, a csók, mindenkivel megszokott lesz. Ha a mostani pároddal jól megvagytok és szereted, akkor hidd el nem éri meg, bár akkor nekem is ezt mondták, mégis megtettem. Mindenki a saját hibájából tanul csak sajnos.
2020. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobban jártok, ha szakítasz a mostani pároddal. Neki is szar, ha már nem őt szereted. De egy ilyen helyzetben általában ez a jó megoldás.
2020. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szeretem a párom, és ő is fontos ebben, de most nem lényeges, mert úgy sem történne semmi közöttünk a sráccal.


A megcsalás nem itt kezdődik.


Nem szexuálisan gondoltam rá, hanem bűntudatom volt és elment a kedvem a szextől.


Köszönöm a többi választ.

2020. nov. 16. 12:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a megcsalás nem itt kezdődik, de így kezdődik... Egy ideig-óráig el lehet lenni úgy, hogy a pároddal vagy, de nem rá gondolsz, de egy idő után már nem. Tudom, hogy ebben a helyzetben mindenki úgy akarja, hogy a kecske is jóllakjon meg a káposzta is megmaradjon, de olyan nincs. Vagy együtt maradsz a pároddal és teljes mértékben elengeded a másik pasit, de te is azt írtad, hogy már semmi nem olyan mint régen, tehát szerintem ennek nem sok értelme van, illetve kérdéses, hogy sikerülne-e. Vagy pedig ugye szakítasz.
2020. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!