Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5év után 2 és szünet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5év után 2 és szünet és újrakezdésnél szabályok?

Figyelt kérdés

26-25 éves pár vagyunk

újra szeretnénk kezdeni a kettőnk között lévő dolgot mert mai napig 2 év külön töltött idő után se tudjuk elfelejteni egymást

de viszont van egy feltétele a páromnak(lány), hogy minden második hétvégén a barátnőjénél tudjon aludni (ebben a két évben lett egy nagyon jó barátnője )

sok hétvégét töltött nála a külön töltött idő alatt.

és most azt találta ki, hogy minden második hétvégén ennél a lány barátnőjénél alszik legalább egy napot

ti ilyenbe benne lennétek? ha a párotok azt mondaná, hogy a barátnőjénél alszik két hetente (és tuti, hogy vele lenne, innának. elmennek esetleg ide oda de végül nála alszik)

vélemény?

ti bele mennétek ebbe a feltételbe?



2020. nov. 16. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

"hogy minden második hétvégén a barátnőjénél tudjon aludni"


???


Ez durva.

Ha férfiként a barátnőm egy nővel akarna aludni, és ezt még feltételként is szabná, akkor nem akarnám folytatni.

Hagynám, hogy aludjon akár minden nap.

2020. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Előbb vallja be hogy bi, utana beszéljetek meg hogy belefér- e neked. Sima barátnőnél nem alszik senki 2 hetente.
2020. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem bi, viszont nélküled akar kéthetente kirúgni a hámból, pasizni, inni,

akkor felejtsd el.

Eleve milyen minőség az, hogy valakinek az az életvitele, hogy kéthetente

a barátnőjével elmegy berúgni, és ott alszik?!

2020. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem, semmi ilyen nincs a háttérben, hogy BI lenne se semmi

csak sose voltak lány barátnői, és most végre talált egyet akivel jól elvan. közös az érdeklődés ..és van egy lány akivel eltudnak menni csajos dolgokat csinálni.

szerintem ezt próbálja megtartani az exem/ párom de.. szerintem ez nem normális dolog.

2020. nov. 16. 21:46
 5/15 A kérdező kommentje:
3. nem pasizik mert nagyon sokszor csak ott van a barátnőjénél és rákattant egy játékra még külön voltunk (játékban ismerte meg a barátnőjét) csgo, és egész este bepiálnak és hajnali 4-ig játszanak...ritkább esetekben mennek be a városba inni.
2020. nov. 16. 21:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés? Ha neked belefér akkor hajrá.
2020. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok, hogy nektek bele férne e, ha a párotok 2-3 hetente máshol alszik. ..egyik barátjánál / barátnőjénél
2020. nov. 16. 21:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben, hogy sose volt senkije” barát/haver akivel csak úgy dumálhat persze, én elengedném, érezze jól magát, voltam ilyen szituációban, gyanakodtam én is az akkori barátnőmre (menyasszonyom mára) mindig be volt kapcsolva a mikrofon/messenger hívás, és őszintén, örülök hogy nem engem fárasztott az ilyen buta csajos témáival. Aztán leálltam a féltékenykedéssel, mert nem volt okom, meg nem is adott rá, a barátnőnek is sűrűbb lett az élete, azóta nem megy olyan gyakran hozzá, ritkán találkoznak.

Viszont neked elég lenne csak a párod akár x évig? Ha így tud kikapcsolódni hát tegye, nem a világvége.

Mellesleg ha nem akarod hogy elmenjenek iszogatni, akkor vinni kell útravalót”. Addig lesz időd a saját baráti társaságodra/hobbidra/pihenni.

2020. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a módon ahogy írod nem. Amúgy igen. Pia megváltoztatja a józan ítélő képességet. Másik dolog az a lány irányítja szerintem.
2020. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem kezdeném újra, nem véletlenül szakítottatok. 25 évesen meg nem játszogatnia kellene 2 hetente éjszakába nyúlóan, nem lenne baj néha, de ez a gyakoriság fura. Teljesen más lenne, ha délután pár órára összefutnának.
2020. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!