Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a párotoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak, ha unalmasnak és kevésnek tartanátok a szexet, miközben azt hiszi, hogy ez nektek így tökéletesen megfelel, ő meg egyenesen odáig van érte?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 22:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Ha arra célzol hogy kevés a szex. És/// fáradt neki elég/más igényei vannak.

Vibrátor..

2020. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ezt muszáj elmondani. Tudom, hogy ez kellemetlen dolog. Később nagyobb baj lenne belőle 99%.
2020. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hát eleve mivel távkapcsolatban vagyunk, így maximum hetente-kéthetente tudunk találkozni.

Ezen alkalmakkor sincs mindig szex, de ez nem az ő hibája, van hogy így jön ki, vagy olyan a program, hogy nem fér bele.

De amikor van, akkor annyiból áll az egész, hogy némi előjáték, majd 1-2 pózban csináljuk néhány percig, és ennyi.


Ha eleve tudtam volna, ha már az elején közölte volna, hogy neki csak ennyire van igénye, akkor nem panaszkodnék, és magamra vetnék, mert már az elejétől kezdve számíthattam volna rá.

De pont az ellenkezője történt: mielőtt összejöttünk volna, úgy állította be magát, hogy ő milyen nagy szexmániás, éjjel-nappal csinálná velem, állandóan a szexen jár az agya, stb... Erre meg...


Ha pocsék lenne velem, akkor megérteném amúgy, miért éri be ennyivel, de mindig mondja, hogy milyen jó vagyok, meg hát látszik is rajta, hogy tetszik neki amit csinálok.


Szóval nem értem, miért elég neki pár perc szex, ha annyira kiéhezettnek állítja be magát.

2020. nov. 17. 00:31
 14/23 A kérdező kommentje:
De ezt hogy így elmondjam neki... Tudom, hogy el kéne, de olyan nőietlennek érezném magam...
2020. nov. 17. 00:36
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"De amikor van, akkor annyiból áll az egész, hogy némi előjáték, majd 1-2 pózban csináljuk néhány percig, és ennyi."

Ahogy leírtad, úgy neki is nyugodtan elmondhatnád :) Egyébként mire vágynál igazán? Mi az amit szeretnél, miben legyen változatosabb? Fogalmazd meg nekünk, utána pedig neki :)

2020. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
97%
A pasik sokat túloznak. Volt, hogy az "egy óráig szoktam bírni"-ből tíz perc lett, aki meg azt mondta, imád nyalni, annak úgy kellett könyörögni, hogy csinálja már.
2020. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
Kb. mindegyik egy lepedőakrobatának képzeli magát, ez alap náluk.
2020. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A képletből azt sem venném ki, hogy 2 hetente már csőre van töltve, a változatos szexnek meg meg kell adni a módját. Akár 1 második menet is csodát tehet..
2020. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
magyarul hazudott,átvert,becsapott nem volt őszinte.kirugnám...
2020. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
" hazudott,átvert,becsapott " ez azért így elég erős.
2020. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!