Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít az,hogy milyen házban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít az,hogy milyen házban élek? Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,18 évesen jöttem össze a volt barátommal akiről tudni kell, hogy nagyon gazdag családból származott. Szép ház,új autók stb.

Én anyukámmal és a 2 testvéremmel élek, anyukám egyedül nevel minket.

Meg van mindenünk,sőt,viszont a volt barátom megjegyzéseket tett a házunkra. Egy hàrom szobás emeletes hàzban élünk, a tetőtér nincs beépítve de alapvetően rendben van, persze néhány helyen hullik a vakolat és nem veszünk minden évben új bútorokat.

A volt barátom nagyon lenézően kezelt emiatt sokszor, 2 év alatt 3x volt nálunk, mindig nekem kellett hozzá menni.

Az a helyzet, hogy bennem ez annyira megragadt, és annyira azt éreztette hogy emiatt szégyenkeznem kell, hogy ha valaki próbàlkozik nàlam, az az első gondolatom, hogy mi lesz ha meglátja a házunkat. Nagy gátlások vannak bennem emiatt, nem is volt azóta kapcsolatom. Ha látom hogy a fiú gazdagabb mint én, élből elutasítom, még akkor is ha egyébként érdekelne.

Tudom, hogy nem kellene törődnöm a véleményével és ez nem normális, de nagyon nagy tüskét hagyott ez bennem és rettentően rosszul érzem magam emiatt.

Mennyire számít a fiúknak hogy a lány hol él?


2020. nov. 17. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezért IS, kellene, hogy a fiatal lányok érett FÉRFI partner keressenek, ne egy sznob csicskagyereket.
2020. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
ha férfi alatt idősebbeket akarod reklámozni akkor kár a gőzért. fiatal srácok között is vannak értelmesek. ellenben minden idősebb férfi aki fiatal lányokra ácsingózik vagy csak ki akarja hazsnálni a lányt vagy ha komolyan veszi hogy társa lehet egy kislány egy igazi nő helyett, akkor meg pont hogy éretlen...
2020. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem szamit. Nem a haz miatt fognak odamenni a sracok, hanem miattad. Persze biztos van olyan is, mint a regi baratod, aki szintje alattinak gondolta a hazatok, de ez legyen az o baja.
2020. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtàl egy elkényeztetett kis majmot.

Egy igazi férfit ez nem érdekel. Csak annyi hogy tiszta és igényes legyèl

2020. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátod bunkó és látszik, hogy nagyon gyerekes. Szerintem amúgy ez egy jó próba, ha valaki fennakad a lakásotokon, akkor nem érdemes járni vele, vagy nem fog működni vagy még kell neki egy 10 év és némi empátia, hogy érdemleges ember legyen belőle.
2020. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pénzes , sznob kocsog aki szulei ertekeivel jatsza az agyat..de te sem vagy kulonb..
2020. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, én mondhatni elég nagy házban élek, több is van annál, mint ami feltétlenül kell. Régen (gimis koromban) én is úgy voltam vele, hogy milyen menő ha nagy ház stb stb stb. Tényleg jó, viszont undorító emiatt lenézni valakit, hogy nem lakik olyan jó helyen. Szerintem ne utasíts el emiatt pasit, megmondhatod neki előre, hogy ez téged zavar. Talán az új pali majd megértőbb lesz. Lehet, hogy pont egy gazdagabb pasival leszel boldog.
2020. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!