Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom beszólt hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom beszólt hogy sokat eszem, pedig egy dekát se hizok, hogy toleráljam?

Figyelt kérdés

Elmúlt egy hétben a barátomnál voltam végig, ugyebár online oktatás van egyetemen és így egész nap a lakásban vagyok. Tény ami tény, tényleg mostanában többet eszem, de kicsit rosszul esett hogy beszólt, szóvá tette. Méghozzá kioktató hangnemben. Azt mondta hogy a sok evés nem fog elönyömre válni. Pedig jó fenekem van, egyáltalán nem nagy vagy zsíros... Az alakom is teljesen jó. 167 cm és 53 kg vagyok.


Az étrendem így szokott kinézni:

1. Reggelim (7:30) általában tojásrántotta/főtt tojás/omlett és kávé vagy kakaó


2. Tízórai (10-11 fele)

Müzli, vagy gabonapehely tejjel, esetleg csak egy alma vagy banán ha nem vagyok annyira éhes


3. Ebéd (1-2 óra fele)

Jellemzően leves és valami hús vagy tészta, esetleg főzelék, de ez mindig más természetesen, Desszertnek egy joghurt minden esetben


4. Uzsonna (4-5 körül)

Péksüti, gyümölcs, esetleg valami csoki vagy édesség, ha több időm és kedvem van akkor sütök valamit, ezek közül valamelyik


5. Vacsi (9-10 körül)

Szendvics, melegszendvics, esetleg valami gyorsan összedobható kaja (tészta, chilis bab, virsli), napzárónak valami csoki, puding vagy túrórudi



2020. nov. 17. 23:10
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
73%

"6-7 után nem szabad enni. Pár év múlva sírni fogsz, 100%"


Baromság. Anyukám 53 éves és 55 kiló. Bármit megeszik este 7 után is. Nagymamámon sincs felesleg. Este 10-kor is eszik.

2020. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
64%

A reggelis kérdésre válaszolva, tojásrántottát általában 4 tojásból csinálok, kakaó pedig fél liter kb. ha azt iszom.


3 elég lene, a kakaó meg cukorbomba, jönnek majd lassan a kilók fel.

2020. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
A kakaó ritkább azért, inkább a kávét részesítem előnyben. :) Kakaót egy héten kétszer iszom kb reggelire.
2020. nov. 17. 23:56
 14/49 anonim ***** válasza:
2%
Nem bántásból de te milyen egyetemre jársz?
2020. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Miért releváns ez a kérdés szempontjából?


Egyetemet nem írnék, de anglisztikát tanulok.

2020. nov. 17. 23:59
 16/49 anonim ***** válasza:
0%
Csak érdekelt volna, hogy ennyi ésszel hova járhatsz vagy mit tanulhatsz.
2020. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Miért is? Mi az hogy ennyi ésszel?
2020. nov. 18. 00:09
 18/49 anonim ***** válasza:
36%
Nem az a lényeg, hogy mennyit, hanem az, hogy mit.. És a tiéd egy rohadtul nem egészséges étrend. Kezdve a rengeteg tejtermékkel a magas koleszterinszintért felelős tojásig. Hol van a rost, a magvak, a rengeteg zöldség? Inkább ezen kéne töprengeni.
2020. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, ha nem hízol, jó ez így.
2020. nov. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
98%
Edd meg őt is!
2020. nov. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!