Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom beszólt hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom beszólt hogy sokat eszem, pedig egy dekát se hizok, hogy toleráljam?

Figyelt kérdés

Elmúlt egy hétben a barátomnál voltam végig, ugyebár online oktatás van egyetemen és így egész nap a lakásban vagyok. Tény ami tény, tényleg mostanában többet eszem, de kicsit rosszul esett hogy beszólt, szóvá tette. Méghozzá kioktató hangnemben. Azt mondta hogy a sok evés nem fog elönyömre válni. Pedig jó fenekem van, egyáltalán nem nagy vagy zsíros... Az alakom is teljesen jó. 167 cm és 53 kg vagyok.


Az étrendem így szokott kinézni:

1. Reggelim (7:30) általában tojásrántotta/főtt tojás/omlett és kávé vagy kakaó


2. Tízórai (10-11 fele)

Müzli, vagy gabonapehely tejjel, esetleg csak egy alma vagy banán ha nem vagyok annyira éhes


3. Ebéd (1-2 óra fele)

Jellemzően leves és valami hús vagy tészta, esetleg főzelék, de ez mindig más természetesen, Desszertnek egy joghurt minden esetben


4. Uzsonna (4-5 körül)

Péksüti, gyümölcs, esetleg valami csoki vagy édesség, ha több időm és kedvem van akkor sütök valamit, ezek közül valamelyik


5. Vacsi (9-10 körül)

Szendvics, melegszendvics, esetleg valami gyorsan összedobható kaja (tészta, chilis bab, virsli), napzárónak valami csoki, puding vagy túrórudi



2020. nov. 17. 23:10
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
63%
Azért megnézném, a válaszolok mit és mennyit esznek. Esetleg Európa első, a világ negyedik legkoverebb országában ide gyűlt az összes dietetikus?
2020. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
84%
Az anyagcsere nem azt jelenti, hogy hányszor jön rád napjában a szapora b+ 😅
2020. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést kérek, nem voltam tisztában a kifejezés pontos jelentésével.
2020. nov. 18. 11:18
 44/49 anonim ***** válasza:
28%
Most komolyan ekkora vita a kérdező étkezése? Én így vészhelyzet alatt naponta sportolok és sportos az alakom. Csokit vagy cukrot mindennap eszem. Kérdező szard már le a véleményeket, ha jó az alakod, akkor oké. Beszéld meg a paliddal, hogy nálad ez belefér, nem érted a baját, mert 53kg soványka vagy ígyis.
2020. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
37%

Jól sejtettem, 20on éves vagy, mert a 30 asok többsége már tudatosan táplálkoznak, 6-7 után nem szabad enni.


LOL

2020. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Ez az étrend még mennyiségek nélkül is sok lenne egy olyan embernek, akinek átlagos az anyagcseréje. Nyilván a párod is magából indul ki. Tudja, hogy neki ez sok lenne, és ebből indul ki, vagy irigykedik. Még a mennyiségek nélkül is, úgy tűnik, vannak napok, amikor 2 adag főtt kaját eszel, 2 cukros nasit / desszertet... és akkor írtad, hogy a tojásrántotta az 4tojásos fél liter kakaó... akkor gyanítom, azért az ebéd / vacsi sem a kis adagokkal számolandó.

Azt kellene vele megbeszélned, hogy figyi, nekem ezzel az étrenddel sincsenek egészségügyi gondjaim, nem hízok, mázlista vagyok. Ha látok negatív értelemben változást, elmegyek orvoshoz vagy dietetikushoz.

2020. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki a négy tojáson van kiakadva ez most komoly? 😂 Kb csak fehérje az egész, 0 szénhidráttal és jófajta zsírral. Ami nekem szemet szúrt az a csokika, meg péksütike meg tészta... Meg a joghurt minden esetben.. Gondolom az sem cukormentes.. Ha ezeket elhagynád és max heti 1x ennél már jobb lenne. Különben megnézheted magad pár év múlva, narancsbőr terén legalábbis biztos.
2020. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
12%
Nem mindenki a tojáson volt kiakadva csak nem tudsz olvasni.
2020. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Sajnos zöldségek legtöbbjétől puffadok, így azokat csak ritkán fogyasztok. Na meg ahogy írtam az egyik válaszomban, sportolok is azért valamennyit. Viszont úgy érzem hogy amit eszem arra szükségem van mind, tehát én nem érzem soknak. Joghurttól jobban megyek wc-re, azt azért fogyasztok napi rendszerességgel.
2020. dec. 15. 14:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!