Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi lennèk, hogy akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennèk, hogy akinek születik egy gyermeke, az attól függetlenül, kettesben szokott e lenni a férjével? ès hogy szokott e a férje kedveskedni a felesègènek? .Ha igen, akkor mivel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 02:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi mivel messze laktunk a szüleinktől, így kb 15 évig nem nagyon voltunk kettesben. Kedveskedni? Néha virág, szép szavak. Stb..

Most, hogy már ketten maradtunk, /a gyerekek kirepültek/ a kettesben maradás megoldódott :)

2020. nov. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Erről egy könyvet tudnák írni.

Tesómék jelenleg itt élnek és meg tudom figyelni mivel jár egy gyerek, szerintem írok is egyet róla. 😄


1,5 éves a baba,eddig a kikapcsolódásuk annyiból állt amikor ketten el mennek vásárolni aztán nagyon ritkán be ugranak egy gyors kajáldába.

Ezen kívül még mondhatni egy nap el mentek egy kicsit wellnessezni amit ajándékba kaptak meg voltak egy fél napos szülinapi bulin.

Nem nagyon töltenek ketesbenn időt,maximum ha alszik a gyerek de ez is ritka, inkább hármasban töltik az időt.

Szokott neki kedveskedni pl bombon,csoki,bor.

Kb össze is foglaltam.

2020. nov. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!