Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez rendben van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rendben van? Tapasztaltak segítenének?

Figyelt kérdés

A helyzet az volt, hogy jegyben jártam a párommal és tényleg komoly okok miatt szakitottam meg vele a kapcsolatot, nem én voltam a hibás és ő is elmondta ezt ( viszont nem történt megcsalás a részéről, nem emiatt volt gond) én pedig abban az időben amig nem beszéltünk addig több mint barátság kapcsolatban voltam egy távolibb haverjával és ezt meg is tudta mert elmondtam neki. Úgy volt nem is leszünk együtt többé de több hónap után rászánta magát, hogy megbeszéljük és meg is beszéltük úgy volt, hogy akkor javitunk a helyzeten, újrakezdjük stb...nem is volt gond elég szépen haladtunk. Az egyik nap viszont amikor felmentem hozott nekem egy olyan meglepetést, hogy az egyik csaj ismerősével csináljuk hármasba de leginkább ő csak nézni fogja. Foggalmam sincs mi volt bennem az amiért én ebbe csak úgy, semmi reakció nélkül belementem. Szóval megtörtént viszont sokkal többet foglalkozott velem, a csaj inkább csak orálisan csinálta vele, semmi egyebet nem de borzalmasan féltékeny voltam, főleg ,hogy azt hittem nem lesz már ilyen és épp alakulóban voltunk.

Najó utánna semmi extra nem volt a csaj hazament mi meg maradtunk otthon. Nem hoztam fel semmit neki de nagyon zavar és nem mertem ellenezni mert nem is tudom,miért igazán az volt, hogy nem akartam, hogy lássa, hogy zavar, vagy nem vagyok igazságos mert én félrementem, csak nekem valamiért teljesen más volt a helyzetem és nem akkor csináltam amikor már együtt voltunk újra, szakitottam vele csak utánna voltam mással és amúgyis ez annak volt az eredménye ahogyan ő viselkedett velem régen.

Szerintetek folytassam vele vagy hagyjam az egészet a francba? ( A helyzet tényleg nem kamu,arra vagyok kíváncsi, hogy idegenek hogyan vélekednek erről).


2020. nov. 18. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi döntsük el, hogy ő megfelelő-e a számodra? Ha úgy érzed, igen, akkor folytasd vele. Ha nem, akkor meg ne!
2020. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd,

- mellette akartál mást

-igazából ő is, ezért hozta fel a hármast.

-te mèg szereted” szemed előtt csalt meg a beleegyezéseddel.

2020. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1- es, nem azt írtam, hogy döntsd el, én csak a véleményetekre vagyok kíváncsi mert aki nem érintett a témában jobban átlátja a helyzetet.
2020. nov. 18. 08:32
 4/9 anonim válasza:

szerintem oka volt annak hogy megint újra próbáltátok, ezek szerint szeretitek egymást

én is voltam ilyesmi helyzetbe csak ott én megcsaltam a barátomat akinek ezt el is mondtam

ez után ő direkt megcsalt engem... utána kibékültünk mert nagyon szerettünk volna együtt lenni mindketten..nagyon emgbántottam őt, de ő is engem ezzel hogy visszaadta

lehet a pasid is csak vissza akart szurni ezzel mert egy haverjaval feküdtél le... én azt mondom ne hagyd el az előző válaszolóval ellentétben mert szerintem nem veletlen hogy ismét együtt akartatok lenni, mindig vannak ilyen hullámvölgyek de szerintem ha ilyeneket kibirtok együtt akkor az örökre szól, sok szerensét! :)

2020. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék így együtt lenni senkivel az tuti.
2020. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
higgyétek el hogy amint tényleg komoly kapcsolatotok lesz nem fog érdekelni már ilyesmi... hány olyan házastárs van, aki belátja a hibáját és mégis a társa mellett marad olyan megsalások után, hogy a másik többször lefeküdt valakivel... ha eljutottál az eljegyzésig, ott általában mindig van egy két gördület, mindig bizonytalanok lesztek, és mindig megpróbáltok szabadulni vissza a régi életetekbe de ha kibirjatok együtt azokat a bukkanokat akkor együtt maradtok, az eljegyzés nem kis dolog, ma már a legtöbb embernek semmi de talán te olyan vagy kérdező akinek nem csak egy semmi
2020. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak úgy menne, ha fordított fennállásban is lenne egy menet, már csak azért is hogy ő is átérezze az élményt” ha szeret milyen érzés.. meg látni..

hasonlóképp tudnám felfogni mint 2# megcsalás beleegyezéssel”

Ilyent nem szoktak rávágásból mélyvízbe ugrani” van olyan pár aki évig legalább beszélget ilyen tett meglépése előtt, az sem lehet véletlen..

2020. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez egyaltalan nem ugyanaz volt mint amit te csinaltal.


En rohadt megalazva ereznem magam ezutan, konkretan raderoszakolta az o akaratat, azert amit te tettel, mikor igazabol ahhoz mar semmi koze nem volt.

Megtehette volna hogy lefekszik egy csajjal hogy kvittek legyetek, de nem, o inkabb kihasznalta a helyzetet es kielte ezt a kis perverziojat.

Ha ezek utan meg van undorod es onbecsulesed egyutt maradni vele, hat gratulalok.

2020. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szerintem csak bosszúból csinálta

Tudod mit? Csald meg te is! Érezze át milyen

De persze csakis úgy, ahogy ő csinálta veled, verj ki egy random csávókát mellette lássuk mepöccen e nála... ha meg nem esik le neki rakd a hűvösre

2020. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!