Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nálatok szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok szokott olyan lenni hogy valamikor a párotokat izgatjátok/kényeztetitek csak, viszonzás nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy például valamelyik este csak megmaszírozzátok, vagy kinyaljátok, de akkor nem kell cserébe semmit tennie?

Csak azért kérdezem, mert nekem az ilyen élményekért mindig tennem kell valamit, hagyni hogy szex legyen belőle, őt is megmaszírozni, orálisan kielégíteni... nálunk fordítottan sokszor vannak ilyen esték, sőt kb minden nap, amikor nincs szex. Viszont én is szeretném ezt kipróbálni, és más olyan dolgokat amit szex közben nem lehet mert elveszi a kedvét, pl a nyalást, ujjazást, mellek izgatását. Próbáltam vele beszélni de kb ignorálta a kérdést és terelte a témát. Ez csak nekem ilyen nagy cucc, és párkapcsolati probléma? Én vagy a hülye? ( azt is el tudom fogadni)

25N



2020. nov. 18. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Le merném fogadni, hogy pár ev múlva alig lesz szex, aztán megcsal téged
2020. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Volt már rá példa, oda is és vissza is. Néha arra is szükség van szerintem.
2020. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Nalunk van ilyen h csak a parom akar kielegiteni vagy ha o mar elment aznap vagy van amikor csak ket orgazmust akar nekem. Mondjuk ez nincs igy kimondva hanem csak felajanlja ahogy en is felajanlom a sima szopast
2020. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Nalunk, nincs ilyen, ha elkezdem izgatni, onnantol mar el nem ereszt, en pedig egyaltalan nem banom.
2020. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Simán megtenném, s igényem is lenne rá, hogy csak "adjak"! Max. például nyalás közben, segítenék magamnak... 😝
2020. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!