Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jutassam el baratom agyaig azt h hogyha nala vagyok en nemakarok elmenni hazibulizni a barataihoz a virus miatt? En vagyok ennyire hulye h komolyan veszem? 20/l

Figyelt kérdés
Legyek luzer de kb az kellenne ahoz hogy komolyan vegyek h valaki a lelegeztetogepen legyen?
2020. nov. 18. 11:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Allandoan izel engem utanna... Hogy ne legyel felos meg ilyenek allandoan ezt mondja. Fel se fogja az egeszet. Mar karacsonyra is tervezi h 27en lesz egy haverjanak a szulinap es unneples lesz majd hat azthittem egyutt fogjuk ugy nagyjabol az elso karacsonyt. En itthon ulos vagyok am o jarkalos... 1 eve leszunk lassan egyutt
2020. nov. 18. 11:32
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
És egy év után még mindig itt tartotok?
2020. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Elég gyerekes a barátod, lehet neki nem lenne komoly baja, de a szüleinek, nagyszüleinek igen. Anyukám covid részlegen dolgozik, az ilyenek miatt kockáztatja 52 évesen a saját és krónikus beteg apukám életét, mert nem veszik komolyan a vírust és lefertőzik a fiatalok idősebb hozzátartozójukat, akik már kórházi kezelésre szorulnak, vagy már a kórházban töltik utolsó napjaikat.
2020. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Te kineveted őt, ő sem tisztel téged. Mi a jó égnek húzzátok egymás idejét?
2020. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A fele tarsasaggal alapbol nincs temank😂😂😂✌nemis annyira csipem oket ezert nincs kedvem hozzajuk menni a piat is ram akarjak kenyszeriteni
2020. nov. 18. 11:42
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Akk nem mész, igazából senkit nem érdekel
2020. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak az a szar h tavkapcsolatba vagyunk a baratommal...xd kb 100kmre igyis alig vagyunk egyutt akkor is azt a szar szervezik xd
2020. nov. 18. 11:45
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem illetek össze, ő bulizós te nem. Ez lehet évekkel később változni fog, de nem biztos.
2020. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között van az igazság.
2020. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

A tavkalcsolat nem igazi kapcsolat csak egy bemagyarazott szexkapcsolat.

Nem igazan tuntok jo parnak, megeri ez neked valamiert is? Nem lenne helyben lehetoseged pasizni h surunnen lehessetek egyutt.

Amugy ne vedd ennyire komolyan ezt a virust 10ed annyira se veszelyes mint amennyire riogatnak vele. Politikai gazdasagi hattere van inkabb. De ha te nem jössz ki a haverjaival se a bulival piaval akkor ne menj. Ne szenvedj ott tobb órát mert attol senkinek se lesz jobb.

2020. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!