Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként hogy tudod elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy tudod elfogadni hogy a barátnőd nem tesz semmit a testéért?

Figyelt kérdés
amikor szemmel látható a változás de hiába minden szó semmit nem tesz és te csak azt látod hogy este 10kor is pl. téli fagyi eszik..
2020. nov. 18. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy sem tudom elfogadni, épp ezért kukázom szó nélkül az ilyen nőt.

Nem vagyok óvóbácsi, hogy azt magyarázzam, hogy miért ne zabáljon annyi édességet, mint valami óvodás hülyegyereknek.

Ha magától nem képes visszafogni magát felnőtt ember létére, akkor le is út fel is út.

2020. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
98%

Istenem. Jóember... A fantáziáddal nincs baj, mert ugyan mindig az a jelentése a kérdésednek, de mindig más szövegkörnyezet.


Kérdezem én, miért nem hagyod el szerencsétlen lányt?! Van egy tippem. Mert te se vagy ám főnyeremény. Ezért inkább csak szapulod szegény lányt. Az nyilvánvaló hogy nem szereted . Engedd el, és lesz olyan FÉRFI az életében, akinek ő lesz a NŐ

2020. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha valóban szeretnéd, nem zavarna ez ilyen szinten. Vagy ösztönöznéd arra, hogy közösen váltsatok életmódot.

Nekem is volt egy szakasz az életemben, amikor felszaladt pikk-pakk 10-15 kiló..

Nem b*szogatott érte, ő is hízott ugyanennyit.

De ugyanúgy kívánatos voltam számára és én is neki.

Ha szeretsz valakit, nem ettől függ.

Persze biztos van az a pont, amikor már valaki nagyon egészségtelenül él és már +size boltban kell vásárolnia, stb, hogyha nem így ismerted meg, hanem normál alkatúként, akkor már vonzalmát veszti..

De te milliószor írsz ki kérdést, kb 10 kilorol van szó. Aki járt már hasonló cipőben az tudja, hogy 10-15 kiló ugyan látványos, de baromira nem a világ vége, nem gurul attól valaki a normál testalkatához képest.

Én sosem voltam személy szerint vékony, hasam mindig volt, pedig imádok mozogni. Mindig is sportoltam, gyerekkorom óta, versenyszerűen is.

Ugyan abbahagytam, de járok heti 3-4x edzeni + szabadnapjaimon túrázok, biciklizek, stb.

Elfogadtam, hogy sosem leszek "vékony".

És nem fogok minden kajáról lemondani amit szeretek, azért mert másoknak így nem tetszem.

Az életben nem gátol engem ez a pár kiló semmiben, fittebb vagyok mint néhány sovány ember, és normális ruhákat is tudok magamnak vásárolni.

Szóval az olyanokat mint te, elküldeném melegebb éghajlatra, ha ilyen szinten azzal b*szogatna, hogy nem vagyok már számára vonzó.

Akkor? Mire vársz mégis?

Lehet tovább állni, ha nem tetszik valami.

2020. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal, hogy olyannal ideális összejönni, akivel az alapvető felfogást tekintve hasonlóak vagyunk, vagy legalábbis elfogadjuk egymás eltérő szokásait. Akinek kardinális kérdés a 15-ös BMI és a napi edzés, és nem csak magára nézve, az ne jöjjön össze olyannal, akit képtelenség kicsalogatni pár kört futni. Persze, a szerelem ennél összetettebb dolog, de azért alapelvnek jó, hogy ne jöjjünk össze olyannal, akivel nem passzolunk össze.

Azt aláírom, hogy a külső is számít. Nem gondolom, hogy az lenne a legfontosabb, sőt, igazából a kevéssé lényeges dolgok közé tartozik, de mondjuk ha a barátnőm Molnár Krisztián méretűre hízna, bizony nem tudnék fizikailag vonzódni hozzá. De az, hogy 5-10 kilót hízik, totálisan nem érdekelne. (Túl azon, hogy szerintem sokaknak kifejezetten jól áll egy kis plusz. De ez már az én egyéni ízlésem.)

Az ember testtömege nem állandó. Az, hogy betegesen tartsuk, hogy grammra pontosan mindig ugyanannyitmutasson a mérleg, függetlenül a körülményektől, az egyszerűen nem életszerű.

Ha látványos - és tényleg zavaró, sőt, egészségtelen mértékű - a hízás, akkor sem az a megoldás, hogy akkor kezdjük el piszkálni, megalázni, lenézni azt, akit elvileg szeretünk. Hanem ki kell deríteni, hogy mi vezetett ide. Mert az ilyesminek általában van valamilyen komoly oka. Lehet, hogy egy érzelmi válság, lehet, hogy tartós munkahelyi problémák, egy családtag halála, egy elbukott diploma, egy munkahelyi felmondás, vagy akármi, ami az emberre negatívan hat. Na, ilyen esetben kell segíteni neki. Elvégre ha valakivel együtt vagyok, akkor nem csak akkor vagyok a társa, ha minden szép és jó. Hanem akkor is mellete vagyok, amikor nagyon mélyen van, és segítek, hogy kikerüljön ebből a helyzetből. Nem úgy, hogy cse**egetem, mert az nem segítség.

Amit viszont te csinálsz, hogy drámázol 10 kiló miatt... na, az már a szánalmas kategória. Mondjuk eleve nem is csodálom, hogy egy ilyen felszínes pöts, és egy ilyen diszfunkcionális kapcsolat mellett a téli fagyiban keresi az örömét, de egyébként is:_ egy kis édességtől nem dől össze a világ, és ha ettől jobban érzi magát, akkor én annak csak örülni tudok.

2020. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!