Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hidegül el, változik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hidegül el, változik meg a párom, miután beszélek az igényeimről neki?

Figyelt kérdés
Bővebben: mindig amikor jelzem egy igényemet a párom felé, vagy éppen megjegyzek valamit, hirtelen flegmán, gúnyosan válaszol, sokszor megsért, majd az utána következő napokon, mintha nem is lennénk együtt úgy viselkedik, teljesen elhidegül.Mindig szépen és előzékenyen probálom ezeket közölni, igazából apróságok, mint pl.:Szeretném ha nem csak én csinálnék programokat, vagy több fizikai érintésre lenne szükségem stb. Mikor pedig szeretném megbeszélni vele ezeket a dolgokat soha nem tud semmire konkrétan válaszolni. Amit még tudni kell, hogy mindig azt mondja, hogy ő ilyen de nem tudja miért. Odáig jutottunk, hogy egyáltalán nem is sejtem, hogy szeret-e egyáltalán, nincs semmi olyan jellemző viselkedés az ő részéről, mintha egy pár lennénk, azt mondja próbálkozik, mert hannem próbálkozna már szakított volna velem, mégse látszik semmi belőle. Amúgy ezeket létszámítva jól érezzük magunkat egymással, de lassan szólni se merek semmit, mert mind roszabb lesz a helyzet. Nem tudom mitévő legyek

2020. nov. 18. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szállj ki!
2020. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Lapát!
2020. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Futás! Ne 16 évet csessz el mint én, bízva hoyg majd megnyílik a pici szíve.
2020. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
menekülj
2020. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mióta vagytok együtt, de ez így nekem édeskevés lenne. Igazából "próbálkozik", azt jelenti, hogy jó vagy, míg nincs jobb. Ha nem lenne kíváncsi a párom arra, hogy mi tesz engem boldoggá (vagy mi tenne még boldogabbá), akkor semmi keresnivalóm mellette.
2020. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha naponta felhozod ezt neki...
2020. nov. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha nem fog megváltozni.


Senki!


Mindenkinek megvan az alaptermészete.

Azon a civilizált nevelés némileg finomíthat,

de az alaptulajdonságok megmaradnak.

Az érzéketlen, az érzékelten marad.

A tahó tahó marad.

2020. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!