Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok valamit ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok valamit ebben az esetben a párotoknak, vagy az csak felesleges feszültséget okozna?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Több olyan dolog volt, ami miatt talán kicsit erélyesebben szóltam a páromnak, már bánom, de nem tudom visszacsinálni. Pl hogy nem beszélget velem eleget, nem bújik oda hozzám eleget, ilyesmi. Ezek régen megvoltak, csak egy időben sokat veszekedtünk és eltávolodott. Ezt tettem szóvá kicsit erélyesen, mert nekem nagyon hiányzik az, amilyen volt, és vártam sokat, nem változott vissza, de addigra már felgyűlt bennem a feszültség, emiatt szóltam neki kicsit kevésbé nyugodt hangnemben, mint kellett volna. Nade nem ez a lényeg, azt mondta próbál visszaváltozni, és valóban többet beszélünk stb, de bennem ott motoszkál, hogy ezt most nem csak kényszerből teszi-e, amiatt, hogy elkerülje az újabb vitát. Elég konfliktus kerülő egyébként. Próbáljam ezt valahogy megkérdezni tőle, vagy ez hülyeség, és csak negatívan reagálna, mert megint csak azt hinné, piszkálom? Azért fontos ez nekem, mert kényszeríteni nem akarom, jó lenne tudni, hogy magától akarja, nem a veszekedés elkerülése miatt.. Nem tudom mennyire őszinte ez tőle most.
2020. nov. 19. 06:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Most , hogy elvégzi a feladatát az is baj ?
2020. nov. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Na pont ezt a reakciót nem akarom tőle megkapni. Viszont ha csak kényszerből jön oda, az nekem rossz érzés. Valahogy kedvesen meg lehet ezt tőle kérdezni..?
2020. nov. 19. 07:02
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy ezt feladatnak érezze, mint ahogy első írta..
2020. nov. 19. 07:03
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ahogy emlegeted, màr rég baszogatàsnak érzi. Én a helyedben nem emlegetném, inkàbb elérném, hogy jobb tàrsasàg legyek, mint a pajtijai a discord-on.
2020. nov. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne szólj semmit, csak legyél kedvesebb...a ffiak teljesen másképp gondolkoznak hidd el. Ne generálj felesleges feszültséget.
2020. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Most hogy normális, azért akarod csesztetni, gratulálok. :D
2020. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Èn megèrtelek. Majd az idő eldönti, hogy "kènyszer-e", vagy komolyan gondolja. Ha pàr hèten belül visszavàltozik unalmassà, akkor nagy az esèly, hogy megjàtszotta. Ha tovàbbra is törekszik, akkor tènyleg vàltoztatni szeretne. Bàr gyanìtom, az első variàciò "nyer"...
2020. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Szegény ember. Tuti, hogy kényszerből teszi. Végül is erőszakot követsz el. A lelki erőszak is az.
2020. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van szó szerint.. Barátnőm mondogatja ezt, én elmondtam neki mi zavar mégse próbál tenni vlmit csak hülye indokokkal jön miért nincs igazam..
2020. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Még ha kényszerből is csinálja, legalább csinálja. Ha pedig van kommunikáció, el tudod érni, hogy idővel a kényszer élvezet legyen, ha jó társaság vagy, és kedves vagy vele. De ha ebbe is belekötsz, biztos csak még jobban eltávolodik.

Örülj, hogy próbálkozik, mert megkérted rá, éreztesd, hogy sokat jelent neked.

2020. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!