Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok valamit ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok valamit ebben az esetben a párotoknak, vagy az csak felesleges feszültséget okozna?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Több olyan dolog volt, ami miatt talán kicsit erélyesebben szóltam a páromnak, már bánom, de nem tudom visszacsinálni. Pl hogy nem beszélget velem eleget, nem bújik oda hozzám eleget, ilyesmi. Ezek régen megvoltak, csak egy időben sokat veszekedtünk és eltávolodott. Ezt tettem szóvá kicsit erélyesen, mert nekem nagyon hiányzik az, amilyen volt, és vártam sokat, nem változott vissza, de addigra már felgyűlt bennem a feszültség, emiatt szóltam neki kicsit kevésbé nyugodt hangnemben, mint kellett volna. Nade nem ez a lényeg, azt mondta próbál visszaváltozni, és valóban többet beszélünk stb, de bennem ott motoszkál, hogy ezt most nem csak kényszerből teszi-e, amiatt, hogy elkerülje az újabb vitát. Elég konfliktus kerülő egyébként. Próbáljam ezt valahogy megkérdezni tőle, vagy ez hülyeség, és csak negatívan reagálna, mert megint csak azt hinné, piszkálom? Azért fontos ez nekem, mert kényszeríteni nem akarom, jó lenne tudni, hogy magától akarja, nem a veszekedés elkerülése miatt.. Nem tudom mennyire őszinte ez tőle most.
2020. nov. 19. 06:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A szegény lelki terorrban tartott férfiakról annyit, hogy nem mutatja ki az érzéseit, mégis a nővel marad, de a nő kapcsolatot szeretne és azt, ami ezzel jár, kedvesség, törődés, szex. Viszont ezekből kevés van, a férfi mégse hagyja ott a nőt. A nő pedig egyre feszültebb, mert nem érti az egészet. Akkor ki kivel szórakozik?
2020. nov. 19. 08:46
 12/21 Noren1989 ***** válasza:
Cicabogár, te választottad.
2020. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

Hagyd ott! Ne kínozd az az embert tovább!

Akkor most mit csináljon?

2020. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Cicabogár, fél évig nem ilyen volt, pár hónapja lett ilyen. Cicabogár, akkor ki vert át kit?
2020. nov. 19. 08:58
 15/21 A kérdező kommentje:
Na jó, a normális válaszokat köszi, a cicabogár színvonalra inkább nem süllyedek tovább, nem olvasom a további válaszokat, ne írjátok. Sziasztok.
2020. nov. 19. 09:00
 16/21 anonim ***** válasza:

Az érzéseket nem lehet parancsszóra megváltoztatni. Annak, hogy valami elromlott kettőtök között, bizony okai vannak. Lehet, hogy kis jelentéktelen okok, de lehet, hogy tényleg nem úgy működik valami, ahogyan kellene. Ezt kellene kideríteni, és ennek megfelelően kezelni a problémát.

Egy viszont biztos: ha valami elromlott, azon pont, hogy nem fog javítani a marakodás.

2020. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Akkor ki kivel szórakozik?"

Rohadtul felesleges bűnbakot keresni. Egy kapcsolat két emberről szól. Ha valami nem működik, a legbutább dolog azon munkálkodni, hogy valakit ezért hibáztatni lehessen. Van, hogy két ember nem passzol össze. Van, hogy mégsem olyan tökéletesen illik hozzád az, aki elsőre az "igazinak" tűnt. Van ilyen. De ami már nem működik, azt nem biztos, hogy erőltetni kell, mert csak halmozódó sérelmeket, és frusztrációkat okoz. Ahol már az megy, hogy "te nem adod meg nekem, de én ennek ellenére igen", az már réges-rég rossz.

2020. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Valami tortent, amit nem tud, vagy akar kozolni veled. Akar egy tok banalis dolog is lehet, amit serelmez. A csendes emberek elonye, hogy kevesebb a drama, masik szempontbol viszont nyogvenyelosebb a kommunkacio. Csak tippelem, de szerintem te hordod otthon a nadragot. Ami neki meg is felelne, de ettol meg kevesbe erzi ferfinak magat. Esetleg nagyon elkezdtel anyaskodni felette. Mi ezt nem tudjuk innen megmondani, csak tippelgetni.
2020. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

Arra nem gondoltál hogy túl sértődékeny vagy?

Azt hiszem elég kevés férfi viselne el hosszútávon. De ha találsz olyat, akkor becsüld meg nagyon.

2020. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én akkor voltam ilyen a párommal, amikor ideiglenesen nem volt munkahelyem, és unatkoztam. Akkor volt ez, hogy ilyenekkel ‘nyaggattam’. Ő dolgozott, fáradt volt, én meg túl pihent.
2021. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!