Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem szeretik annyira a gyerekeket, mint a nők?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülyeség, van aki szereti és van aki nem.
2020. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
A sajátjukat általában szeretik. Másét meg természetes, hogy a hátuk közepére kívánják.
2020. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
A második nagyon jól beszél. Nekem nincs gyerekem (23 vagyok), viszont nyilván akarok gyerekeket. Viszont azt a gügügügügyügyükézést amit a nők (általában) letolnak minden létező kisbabára, attól agyfaszt kapok.
2020. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

# 3


Én nőként is agyf.aszt kapok attól. Abban sem vagyok biztos, hogy sajátot akarok valaha.

2020. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%

Én egy olyan férfit ismerek közelről, aki NAGYON SZERETI ŐKET a maga módján - de tud Velük szigorú is lenni, amikor szükséges.


Egy másik férfi ismerősöm pedig SZINTÉN NAGYON SZERETI a gyerekeket - a sors fintora, hogy EGYIKNEK SINCS saját gyermeke! (Mindkettő pedig benne van a korban már...)

2020. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem így látom. Nem tudom kérdező neked milyen ismerőseid vannak, de az én férfi ismerőseim szeretik általában. Bár nem kérdeztem rá, de így látom. De amúgy sem lehet egyértelműen tudni mert vannak aki csak nem mutatja ki. És szerintem ha fiatal valaki és nem akar gyereket akkor sem arról van szó hogy nem szeretik, csak nem akarja szórakoztatni más gyerekét. Konkrétan kevés ember van szerintem aki kifejezetten nem szereti őket, inkább csak hidegen hagyják őket. Ha eljön az idő amikor már nekik is van akkor jobban tudnak velük bánni.

Igen, vannak azok a gügyörésző emberek általában nők, de az nem jelenti hogy ők annyira szeretnék, csak szerintem így akarnak jófejek lenni. Nő vagyok én is de azt rossz még hallgatni nekem is.

2020. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!