Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van egy kis érzelmi manipuláció ebben a mondatban?

Figyelt kérdés

Idézem: Ha ennyit jelentek, keress mást nyugodtan.


Előzmény: jeleztem a párom felé, hogy keveslem az üzeneteit. Azt mondta, hogy nem ér rá majd ír ha tud. Mondtam neki, hogy rendben én viszont igénylem a társaságot. Elmegyek egyet sétálni az egyik barátommal. ( Férfi egyébként) . Erre kaptam ezt az üzenetet.


Úgy érzem mintha manipulálni akarna. Most nem tudunk találkozni, külön városban élünk. 23/N 26/F


2020. nov. 19. 14:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a kérdezőnek van igaza. Az mégis milyen, hogy nem szeret telefonálni? A párjárólvan szó.
2020. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Jézusom, van férfi barátom igen. 10 éves korom óta jóban vagyunk. De a fene se akarta ide kiírni ennyire részletesen. Nem a semmiről akartam vele beszélni. Ha van egy párotok, akkor gondolom szeretnétek tudni róla. Nem hiszem hogy 3 üzenet lefedi az egész napotokat. Én sem érek rá állandóan, de legalább mikor otthon van akkor kereshetne. Na mindegy kár volt megkérdeznem. Arra lettem volna kiváncsi, hogy mire megy ki ez az egész. Ugyanis tőle nem tudom megkérdezni.
2020. nov. 19. 14:14
 13/30 anonim ***** válasza:
61%
Dobnám az ilyen pasit, aki xarik rám. Szerintem már van másik nője.
2020. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
21%
na tessék, nem neked van igazad, már puffogsz.
2020. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
33%
Most már kozmetikázod a sztorit, mert a főkérdésből egyáltalán nem így jöttek le a dolgok... ezt te is észrevetted, ezért gyorsan elkezdtél magyarázkodni, hogy igazad legyen. A kapcsolatotok amúgy rossz, gyerekesek vagytok mindketten. Úgy tűnik a srác nem kíváncsi rád, inkább hagyjátok egymást.
2020. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Teljesen normális hangnemben írtam neki. Vagyis ez most furán hangzik így, de így van. Mindig elmondom neki, hogy nagyon szeretem. Tudja, ő is hogy ő a mindenem. Mégis a szívembe tép ezekkel a dolgokkal.
2020. nov. 19. 14:17
 17/30 A kérdező kommentje:
Kozmetikázom a kérdést!😂 Na ez most jó volt. Nem, csak ha kicsit többet írtam volna nem esnek a torkomnak egyből. De mindegy, mindenki azt gondol amit szeretne. Köszi a válaszokat!
2020. nov. 19. 14:21
 18/30 anonim ***** válasza:
22%
Igen, mert a főkérdésben annyi volt, hogy azt írta a párod, hogy nem ér most rá, erre te megírtad, hogy te igényled a társaságot és elmentél egy sráccal sétálni. Ebből nekünk nagyon nem jött le, hogy amúgy távkapcsolatban vagytok és a pasid telefonálni se szeret veled... így nyilván teljesen más a dolog. Meg kéne beszélnetek, hogy van-e értelme ennek a kapcsolatnak, mert neked láthatóan kevés.
2020. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
67%

1. Pont annyira volt manipulatív, mint részedről az "akkor megyek mással" dolog.

2. Minek vagytok együtt, ha képtelenek vagytok megbeszélni a problémáitokat és inkább gyerekes játszmákba kezdtek és a gyakorin kérdezgeted, hogy ez mi...

2020. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
14%
Na, egy újabb unatkozó munkanélküli...
2020. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!