Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van egy kis érzelmi manipuláció ebben a mondatban?

Figyelt kérdés

Idézem: Ha ennyit jelentek, keress mást nyugodtan.


Előzmény: jeleztem a párom felé, hogy keveslem az üzeneteit. Azt mondta, hogy nem ér rá majd ír ha tud. Mondtam neki, hogy rendben én viszont igénylem a társaságot. Elmegyek egyet sétálni az egyik barátommal. ( Férfi egyébként) . Erre kaptam ezt az üzenetet.


Úgy érzem mintha manipulálni akarna. Most nem tudunk találkozni, külön városban élünk. 23/N 26/F


2020. nov. 19. 14:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

"Az igazi jóban rosszban kitartunk egymás mellett kapcsolat.. Jön egy kis gebasz, most pont a vírus és már jöhet is a másik kan. De szemét barátod van.."


Azért álljunk már meg. Jóideje nem hívja fel, nem is beszélnek. Azért ezzel kiegészítve a történetet, én sem várnák epedezve erre a pasira. Annyira nem erőlteti meg magát, hogy felhívjon vagy felvegye a telefont.

2020. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem is te kezdted. Ha ő nem ért rá veled társalogni, akkor számára az teljesen irreleváns információ, hogy te épp mit fogsz csinálni. Nyilvánvaló, hogy csak azért mondtad, hogy provokáld. Miért lepődsz meg, hogy provokációra ilyen választ kapsz?🤷

(Nő vagyok egyébként.)

2020. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
78%
Dolgozom én is, mégis szánok rá időt, hogy felhívjam este a páromat, ha rég nem tudtunk találkozni. Aki nem képes erre az vagy lusta vagy le se sz@rja a másikat. Nem értem miért kell mártírkodásnak beállítani a munkát, hogy emiatt nem ér rá este valaki egy telefonálásra vagy üzenetre. Nyilván nem 0-24 dolgozik, ha mondjuk 12 órázna, akkor megérteném, de én meg nem akarok olyannal lenni, akinek nincs ideje rám, ennyi. Szerintem hagyd a fenébe, ilyen elfoglalt emberrel tervezni se lehet, lényegtelen hogy tényleg annyi dolga van e, mint mondja vagy csak kamuzik, mert le se sz@r.
2020. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Van állásom. Lehet, hogy én is manipulatív voltam! Bár nem volt szándékomban, csak írtam neki, hogy elmegyek sétálni a fiúbarátommal. Ezt gondolta túl, mert amúgy is utálja. Mindegy igazából, szerettem volna egy férfi tanácsát kérni. A páromat akarom visszakapni, nem a játszmákat elszenvedni vagy visszadobálni.
2020. nov. 19. 14:43
 25/30 anonim ***** válasza:
89%

Én azt gondolom, hogy akkor írd meg neki, hogy nem ő kevés, hanem azt az időt és energiát érzed kevésnek, amit rád tud fordítani. Úgy érzed, hogy elvesztetted és már nem is a barátod, örülnél, ha fel tudna hívni esténként és tudnátok beszélgetni.


Vagy bármit, ami őszinte és nem bántó. Ha meg nem megy, akkor lássuk be, hogy több hónapig napi három sms, az nem párkapcsolat.

2020. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy játszmázós-e. Ha én ezt mondom, az tényközlés, nem manipuláció.
2020. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Miért vagyok lepontozva? "Csak írtad", miközben tudtad, hogy amúgy is utálja? Aha, merő véletlen...Ha nem játszmázni akarsz, akkor adok neked tanácsot, hasonló helyzetekre.A,Elfogadod, hogy nem tud/akar veled annyit kommunikálni, amennyit te igenyélsz. Ez esetben elfoglalod magad mással, és csak akkor mondod, hogy mivel, ha kifejezetten kérdezi, vagy, ha amiatt nem leszel elérhető, tehát akkor ne keressen.(Bár a korlátozások alatt nem sok ilyen program van.) Ez az oda szúrás a pároddal és a barátoddal szemben is sértő volt. Nekem, ha akkora nagy barátom valaki, akkor nem azért megyek vele sétálni, mert épp nem üzen a párom és társaságra vágyom, hanem, mert a BARÁTOM és igénylem a társaságát.

B, Nem fogadod el és megmondod őszintén, hogy te nem ilyen kapcsolatra vágysz, több kontaktra van szükséged, lezárod és keresel olyat, aki meg tudja neked adni. Amit most csinálsz, az csak követelőzés és játszmázás. Nem épp egy jó kapcsolat ismérvei. Ezzel nem sokan kapják vissza a párjukat. Épp ellenkezőleg.

#22

2020. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban mindössze napi 3 üzenetet szán rád és felhívni sem hajlandó, vagyis semmiféle érdemi kommunikáció nincs köztetek, akkor egyszerűen nem érdekled. Ha kíváncsi lenne rád, néha meg tudna ereszteni egy rövid telefont valamikor a nap folyamán, a többi csak kifogás.

Szerintem már nem szeret, de lehet, hogy van is valakije. Sajnálom.:(

2020. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Alapból az hogy együtt életetek és szétköltöztetek az nem jó jel. Ezután csökkent és abba is maradt a beszélgetés, és üzenetekre redukálódott. De a részéről már ez is sok. Ez nekem azt mutatja hogy egyikőtöknek sem felel meg ez így ahogy van. Neked szükséged van arra hogy kommunikáljatok és veled legyen, neki nincs. Ebből mire következtetsz?

A többi csak szócsata. Ha nem tudjátok megbeszélni akkor ezeknek a sértődött beszólásokkal csak rontotok az a úgysem fényes helyzeten.

2020. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! Azóta beszéltünk, és küldtem neki egy videót amiben elmondtam a véleményemet neki. Ezek után felhívott és megbeszéltük a dolgokat. Privátban javasolta egy lány, hogy próbáljam meg és bejött! Neki külön köszönöm!


Párom azért reagált így, mert azt hitte, hogy lefogom cserélni, vagy esetleg megcsaltam vagy megfogom. Azt várta, hogy mikor “teperek” egy kicsit érte. Be ismerte, hogy hibázott. Ahogy én is. Azért keresett ilyen keveset, mert most spórolni szeretne, hogy együtt tudjunk élni, új kocsi stb. Viszont hozzá tette, hogy húzni akarta az agyamat, hogy lássa mennyire szeretem.


Egy szónak is száz a vége, megoldjuk a gondokat. Köszi a válaszokat!

2020. nov. 19. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!