Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elhidevülés?

Figyelt kérdés

Baratnőm abszolút nem közeledik felém lassan már 3 éve, azóta amióta a fiunk megfogant.


Bárhogy akartam hogy neígy legyen sajnos ehhez egyedül kevés voltam

Csakhogy definiáljam mit is jelent nálunk: kb 3 éve nem közeledik felém, nem volt szex és semmi más sem, egy puszi sem nagyon. ( ez kegyetlenül megviselt és mindenhogy mondtam neki de nem érdekelte, mindig a gyerekre fogta hogy fáradt és nincs kedve)


Picit több mint fél éve külföldön dolgozok a virusmizéria miatt hogy a pénzel ne legyen gond és sajnos én érzem most már hogy "elfáradtam" azelött nekem ő volt a minden kb de olyan szinten eltolt magától hogy az évek alatt belül teljesen szét mentem.


Már ezek után ha hazamegyek egyáltalán nem érzem hogy le akarnék vele feküdni semmilyen ilyen gondolat nincs bennem és már nem is foglalkoztat.


Letezhet hogy ez amit csinált nagyon durván rám is kihatással volt és teljesen elhidegültem ettől az embertől?


Ugye azért csináltam eddig hogy a fiamat ne veszítsem el.

Most hogy érzi a végét mivel már mondtam neki hogy ezt már nem tudom folytatni elkezdett "aranyosabb" lenni de már teljesen kiölt belül.


Lehet ezen javitani? Volt olyan akinek sekerült ezt az elhidegülést megforditani?



2020. nov. 20. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már ilyet, hogy sok nő csak a gyerek miatt van valakivel, ahogy teherbe esik "ejti" is a pasit. Mármint nem szakít, hanem kb. levegőnek nézi, megszűnik köztük az intim viszony.

Ha nagyon akarjátok talán még meg lehet ezt oldani.

2020. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Le van terhelve. Csinaljatok forditva.
2020. nov. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Senkinek nem könnyű a helyzet, de fáradtan újszülött babával, még kisgyerekkel is nagyon fárasztó egy nap.


Szerintem nem mindnet írtál le kérdező, a történet felé hianyzik. Te tettél valamit azért, hogy a feleségének könnyebb legyen a gyerekkel?


Egyébként létezik ilyen, mert az élete új értelmet nyert, ami a gyerek de teljesen ok nélkül senki nem lesz ennyire hideg.

2020. nov. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Biztos megcsal.
2020. nov. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

A tiédre nem ez lesz a megoldás...

Hónapokkal ezelőtt elég sokan írtunk neked.

A csajod kamuzik, randizni jár és nem gyengén lehúz téged...

Nincs szex...mármint neked, vele.

Hogy javulni fog e...?

Hogyne!

Mármint ha továbbra is ilyen balek módon hagyod magad kihasználni,akkor az övé mindenképp.

Nem értelek. Igaz nem is kell ,hogy én értselek.

Szerintem te az az ember típus vagy ,aki szereti a mártír szerepét.

Mondd!

Változott valami, bármi is az elmúlt hónapokban??

Látod a legkisebb jelét is a hajlandóságnak?

Segítek. Nem. Nem is fog.

Hogy miért nem?

Mert te magad hagyod,mert könnyebb az önsajnálatban dagonyázni azt gondolni, hogy a gondoskodás, amit adsz jó emberré tesz.

Egyébként ez így is van.

Csak ettől boldog sosem leszel.

Néhány válasz innen nem fog az életeden változtatni, főleg a szexuális jellegű problémáidat megoldani.

Fogadd el, hogy így marad, ha te nem akarsz másképp élni

2020. nov. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 eve megy ez mar akkor vszinuleg mem csak ennyi van a tortenetben.

Veszekedesek? Megcsalasok? Gyanakvasok?

2020. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!