Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kb bàrmelyik aktuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb bàrmelyik aktuális baràtomat simán el tudná csábítani a bnőm ha akarná, akkor valojàban senki nem valo hozzàm?

Figyelt kérdés

A bnöm szép kedves aranyos jokat lehet vele beszélgetni, van vozereje is stb

Mellesleg én sem vagyok ronda de kicsit több bennem a feszko azaz speciel én nem tudnék az ö baratjàval bnöivel igy fesztelen csevegni ahogy ö az en aktualis baratommal vagy màs ismeröseimmel akiket kevésbé ismer.


A párjaim természetes rendszeresen benézik, es azt hiszik azert kedves velük mert lehetne is köztük vmi, ha ugy adodna vagy olyan lenne a helyzet.bnöm valahol ezt élvezi is de ez érthetö.minden nönek jol esne.

Akadt olyanra is pelda, hogy az aktualis baràtom neki kezdett udvarolni azzal sem törödve hogy ott vagyok. Es vele akart járni.(bnömnek van baràtja es imàdja, soha el sem hagynà.)


Azt nem èrtem lassan hogy leszamitva egy "gyerekkori"baràtom(ö volt az egyetlen aki el is utasitotta a bnömet mikor vele ki akart kezdeni es altalaban minden csajt le is oltott), nekem egész életemben nem volt még olyan barátom aki ne hodolna be a bnömnek, vagy ne flörtölne vele, vagy ne öt tekintené mellettem az etalonnak.


Most epo ismerkedési szakaszban vagyok amugy es olyan rossz már ezt elöre "tudni" is, hogy na ö sem maradna mellettem HA bnöm csak egyet is csettintene neki.


Most ennek az egesznek mi az oka hogy engem senki nem "szeret"soha, ha bnöm megjelenik vagy senkinek nincs tartàsa hogy legalabb annyit éreztetne a bnöm elött hogy oke hogy jo csaj vagy de bocsi en számitok neked, elötte senki mèg csak at sem ölel, "gyertyatartovà"leszek.


Most nekem igy kell élnem 80 évig? Vagy ez miatt szakitsak meg egy hosszu baratsagot??(kicsi korunk ota kitartunk egymas mellett joban rosszban)



#mentális nonverbalis hütlenség
2020. nov. 20. 08:22
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*épp
2020. nov. 20. 08:24
 2/25 A kérdező kommentje:
*szoval senki nem érezteti elötte hogy én szamitanék neki,
2020. nov. 20. 08:25
 3/25 A kérdező kommentje:
De szoval ha meg is szakitanék ez miatt egy baratsagot akkor is tudom hogy aki mellettem van sem állna ellent.
2020. nov. 20. 08:27
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
Ez gyakori jelenség, ne érezd magad rosszul miatta. A pasik mindenkire rámozdulnak, akit van esély megdugni, nem törődnek a lányok érzelmeivel, nekik meg nincs is.
2020. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

A barátság megszakítása eszedbe ne jusson.

Az ok valószínűleg az, hogy olyan srácokat választasz akik nem vesznek komolyan. Valószínűleg nem csak a barátnőddel flörtöltek, hanem másokkal is. Nem az ő hibája. Ez inkább egy jó teszt lehet számodra. Már az első találkozások után, mielőtt elkezdene komolyodni, a bnődnek bemutatod. Ha látod h nyitott felé stb, akkor gyors elküldöd a retekbe, mert akkor más nők felé is ugyanúgy nyitott.

2020. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Azt nem tudod megakadályozni úgy sem, hogy a barátod találkozzon csinos nőkkel. Itt inkább azzal lehet a gond, hogy a kedves barátnőd belemegy ezekbe a flörtökbe és emiatt talán úgy érzik a srácok van esélyük. Ha van egy nőm, akkor nem megyek rá annak a barátnőjére, csak ha kvázi fixnek érzem a helyzetem. Ne mutasd be a pasidat ennek a lánynak, csak ha már régebb óta együtt vagytok és szeretitek egymást. Hidd el, akkor le se fogják szarni ezt a rüfkét akárhogy is néz ki.
2020. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5%

Már bocs, de ugyaez elmondható a barátnődről, nem? Ha annyira jó nő, akkor miért nincs pasija amúgy?

Végülis azért pasizik össze-vissza mindenkivel, mert ő is szingli...

A párkapcsolat nem arról szól, hogy mindenkit el kell csábítani, hanem arról, hogy megtaláld azt az egy embert... Ez a barátnődnek sem megy, ő sem tudott lekomolyodni.

Nekem úgy tűnik a leírás alapján, hogy itt az a gond, hogy senkiben nincs meg az az odaadás, ami egy kapcsolathoz kell.

A barátnőd “pasizás” terén “sikeres”, mégsem kötődik senkihez, nincs komoly kapcsolata, ergo párja, tehát nem értem ennek mi a jelentősége...

Aki komoly kapcsolatot akar, az általában kivonja magát az ilyen csábítós, felszínes játszmákból s nem a puszta megszerzési vágy hajtja.

2020. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
7: tipikus gyakoris idióta vagy. Szöveget értelmezni nemtudsz, de lehet végig sem olvasod, csak okoskodsz.
2020. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idôsek vagytok? Szerintem fogd fel egy tesztnek. Amelyik pasas ennyitôl lelép, az annyit is ér, amúgy is csak azért volt veled, mert épp nem talált jobbat. Az biztos, hogy nem hosszútávra terveznek veled, mert akkor jobban érdekelné ôket a személyiséged, minthogy azonnal utánaforduljanak egy új nônek, akit alig ismernek.

Lehet, hogy idôbe telik, és meg kell várnod, míg a körülötted levô férfiak is családalapító korba érnek, és tényleg "életre szóló társat" kezdjenek keresni, nem “majd-meglátjuk-hogy-alakul” barátnôt. De elôbb utóbb jönni fog olyan, akivel a te személyiséged passzol annyira, hogy eszébe sem jutna lecserélni bárkire is.

2020. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"A kedves barátnőd belemegy ezekbe a flörtökbe és emiatt talán úgy érzik a srácok van esélyük"


De eleve miert akarnak eselyt mástol?



Eleinte amugy en is ugy voltam hogy tök jo tesztnek tényleg es ilyen sracokkal ne foglalkozzam.

Csak épp eddig senki nem ment át a teszten (kivéve akit irtam gyerekkorbol -az akkori baratomnak pont ez nem tetszett benne hogy könnyünek tünik, ö meg pont szeret "harcolni" nem szereti a "küszöböt kaparo"nöket.)


Szoval mindenki bukott eddig a "vizsgàn":( es nem tudom már mit tegyek

2020. nov. 20. 09:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!