Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom szerint ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom szerint ő nem hibás semmiben, nem látja be hogy egyáltalán nem figyelmes felém, nem kedveskedik, akkor mit tudok még csinálni? leirásban

Figyelt kérdés

3 hónapja járunk, és összesen kettőször voltunk kajálni még az ismerkedésünk legelején amit ő fizetett, azóta nem nyújtott semmit. Holott én főztem neki a kedvencét, sok munkát raktam bele, ha nálam vagyunk mindig készítek, italt veszek, nasit veszek, megvedégelem mindig, kávé/tea/reggeli/vacsi ha nálam van. És én még nem voltam nála, nem hívott egyszer sem. Fura ez is...

És ő semmivel sem kedveskedik nekem. És ezt egyáltalán nem érzi, hogy miért mondom hogy nem figyelmes. Mert beszéltem már vele erről. Tudok még hatni rá valahogy, vagy ez veszett ügy?

23F23N


2020. nov. 21. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha még a demó időszakban sem képes megerőltetni magát, akkor nem kell sokat várni.
2020. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha már 3 hónap után ilyen, akkor veszett ügy. Nem tudsz alakítani a barátodon, hogy jó irányba változzon?

Vagy keress új pasit.

2020. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Kuka!
2020. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Veszett ügy.
2020. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon könnyen ki tudod deríteni, neki mennyit ér ez a kapcsolat. Ne keresd, ne hívd át, ne javasolj programot, ne csinálj semmit. Ha nem kezdi el odatenni magát, abból tudhatod a választ.
2020. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ne készülj mindenfélével, sőt ne legyen habzsi-dőzsi. Akkor kiderül, hogy reklamál-e és van-e arra indíttatása, hogy akkor rendel valamit, vagy megkérdezi, hozzon-e valamit a boltból.

Talán rájön, hogy nem természetes az, hogy te mindennel ellátod, vissza pedig semmit sem kapsz.

2020. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Igaza van a barátodnak, ő nem hibás semmiben. Miért lenne valaki hibás azért, mert olyan, amilyen? Ő nem figyelmes, nem szeret kedveskedni. Ha ez neked nem felel meg, de ennek ellenére vele maradsz, akkor a te hibád, nem az övé. Ez olyan, mintha összejönnél egy kövér emberrel, és egyfolytában hibáztatnád, hogy kövér. Vagy elfogadod, hogy ő ilyen, vagy keresel olyan valakit, aki olyan, amilyet te szeretnél. Nem lehet kikényszeríteni a kedveskedést, figyelmességet, ha valakinek nincs rá igénye.
2020. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak kihasznál a pasi.

Eteted, itatod, szex is van.

2020. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy van felesége/élettársa, csak egy kis kalandot keresett. Ez megmagyarázná, miért nem tesz bele annyit a kapcsolatba, és miért nem hív el magához...
2020. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Hát elhagyod, mert ez így k*rvagáz. :D Lássuk be, ő kb. ingyen wellnessezik nálad, ott elhereverézik, igazából az életébe nem enged be. Engem sem lepne meg, ha kiderülne, hogy van egy titkos élete...
2020. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!