Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire viseled el a párodtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire viseled el a párodtól ha irányít vagy ez már mánia?

Figyelt kérdés

Szinte mindig elmondja hogy mit kell csinálni, mi miután jön stb..Egy konkrét eset:


Tegnap este raktam szét a mosni valót mert este neki is és nekem is dolgozni kellett menni. Erre bejött és mondta hogy amíg itthon vagyok tegyek be egy mosást és mire menned kell addig lejár és akkor be tudsz tenni még egyet hogy mire hazaérsz addigra ki legyen mosva (hogy holnap ne álljon a halomba a ruha a fürdőben;) És reggel mielőtt elmész ha elindítod az utolsót és majd én kiterítem ha felkeltem. Nekem csak 3órára kellett elmennem este, ő ma reggel jött haza én már dolgozom.


2020. nov. 22. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Jesszus pepita. Nálunk az asszonykám rák ki kupacokat. Ha ráérek berakom, s kimosom. Pl: jövőhéten délutános leszek. Ha van kirakva kupac, kimosom. Kiteregetem. Ezen mi az irányítás?
2020. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarom tudni milyen gyerekkorod volt ha egy ilyen egyszerű logikus kérést irányításnak veszel.
2020. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

#2: ez pedig irányítás. Kimis a kérdező, amokir akar, ha ez a párjának nem jó, akkor kimos ő. Esetleg szépen megkéri, de nem kijelenti, hogy mikor mit csinál.

Te mit szólnál, ha nejed b programozna neked, mikor kell mosnod?

2020. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk en 2x annyi vagyok mint a kérdező és éltem sok évet pasival aki semmit se tudott magától megcsinálni, mindent nekem kellett kitalálni, megoldani.

Emiatt én most tökre örülök hogy a mostani párom gondolkodik helyettem :-D

2020. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Én egyszerűen ki nem állhatom az ilyen embereket. Utálom ha azt hiszik, hogy hülye vagyok és mindent a számba kell rágni. Amúgyis ha már ennyire okos akkor miért nem csinálja meg ő?...ha már ennyira nem bízik bennem.

Ha minden területen így csinál akkor szerintem beszélgess el vele.

2020. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima beszélgetés a kettőtök közötti hatékony munkaszervezésről. Semmi irányítást nem látok benne.
2020. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eleve fogalmunk sincs hogy a kérdező és a párja miből veszi ki a részét otthon, vagy egyáltalán milyen a személyiségük. A kérdésből semmi sem derül ki. Az sem hogy hogyan mondta, kedvesen normális hangsújjal pl beraknál egy adagot a gépbe? Vagy parancsokva is hogy Ödön! Rakd be a mosnivalóóót!! Majd én kiveszem!

Nem tudjuk. És valóban vannak emberek akik nem hajlandóak semmire otthon, mert úgy vannak vele hogy a párjuk úgyis megcsinálja. Ez bosszantó. É smikor megkérik őket valamire meg vannak sértődve.

Végül tényleg van olyan hogy valaki folyamatosan akár irányítani. Kérdező ha kiveszed a részed a dolgokból akkor elhiszem hogy a párod ilyen, akkor nem fog változni.

Nálunk nincs ilyen. Nekem volt egy kontrollmániás családtagom fiatal koromban és mégegyszer én azt nem viselem el. Ja megoldást akarsz akkor őszintén magadba nézel hogy miért történik ez.

2020. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Olyan körülményes. Azt is előre elmondja, hányat fog tolni rajtad szex közben, és mikor kell elélvezned?
2020. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!