Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a férjem nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a férjem nem volt ilyen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a férjem minden áron szeretett volna egy kisfiút.Első gyermekünk kislány lett, jelenleg 3 éves és igaz, hogy amikor kiderült, hogy kislány kicsit elkeseredett a férjem, de a kislány születése óta nagyon jó apa volt.1 éve elkezdünk próbálkozni a második babával, mivel továbbra is egy kisfiú volt az álma.Most itt van a kisfiúnk 2 hónapos és azóta a szó szoros értelmében lesz@rja a kislányunkat.Csak a kisfiú létezik neki, sem én sem a kislány.Már ott tartunk, hogy a kisfiúra akarja íratni mindent, a házat, az autókat, nyaralót, mindent.De akkor a kislánynak nem maradna semmi, ezt nem akarom.Kislányom meg van őrülve, hiszen eddig apa volt a mindene, most meg...Azért szültem neki egy fiút, mivel már kisfiú kora óta ez volt az álma és nem gondoltam volna, hogy a születése után így megváltozik.Eddig minta apa és férj volt.Nem értem.Tanácsok?

2020. nov. 22. 19:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én a legjobban ezen az átíratáson akadtam ki, konkrétan kisemmizné a kislányunkat.Beszélni sem akar velem, minden nap csak a kisfiú létezik...
2020. nov. 22. 19:04
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Te Jóságos Ég! Az apósod/anyósod lehet ilyen "fiú"-mániás?!


Milyen volt eddig a viszonyod a férjed szüleivel?!

2020. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
A férjed egy utolsó, szívtelen, önző buta ember, már bocsánat.
2020. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem KÉSZÜLJ FEL NAGYON lélekben a válásra!


Esetleg még mentális zavara lehet a férjednek - de vajon azt belátja-e hogy kezeltetni kellene?!

2020. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
meg kell mentened a fiadat tőle, mert akkora elvárásokat rak rá később, hogy abba beleroppant. biztos lehetsz benne hogy amint eljön az ideje, a férjed keményen fogja formálni a fiatok (akár erőszakosan is), hogy olyan legyen, amilyennek ő akarja, nem fogja őt elfogadni annak amilyen...
2020. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Anyósom már a megismerkedésünk előtt meghalt, apóson 2 éve, vele nem volt semmi gond, imádta az unokáját.Nagyon féltem a gyerekeket.
2020. nov. 22. 19:08
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Én felkerésnék egy szakembert a férj tudta nélkül először, hogy mi lehet emögött, elmesélni neki ezt. Hátha ő tud valaki okosat. De a lényeg hogy ne hagyd hogy a gyerekeket tönkre tegye. Ez nem normális.
2020. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Itt már semmilyen szakember nem segít.

A férjed fiút akart. Pont.

Mikor megkapta onnantól semmi sem számít.

A kislány örökre hátrányban lesz, baromi szar gyerekkor elé néz.

Még most válj el hogy ne sérüljön akkorát.

2020. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon súlyos. Ne menj bele semmi ilyen átírós szarságba. Az a baj, hogy az érzelmein nem fogsz tudni változtatni, akárhogyan kényszeríted is. A lányod súlyosan sérülni fog, kicsi még és azt látja, hogy őt az apja már nem szereti és csak a testvére létezik. Ezt a gyerekek még akkor is megérzik, ha nincs ennyire kinyilvánítva, de így gondolhatod... erősen gondolkodnék a helyedben a lehetőségeimen, és itt leginkább a válásra célzok. Mindkét gyereked tönkremegy ebbe. Nagyon gonosz és buta ember a férjed, ne haragudj nem tudok mást mondani erre. Sajnállak titeket.
2020. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe mind a negyen tonkrementek. Meg most valj el!
2020. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!