Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyedüllétet válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedüllétet válasszam vagy maradjak mellete?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok de fizikailag eléggé el vagyok átkozva. 170cm magas vagyok vékony, szinte gyerekes testalkattal. Mindemellet introvertált is , nem mondanám antiszociálisnak magam, de viszonylag nehezen nyílok meg mások előtt. Eddig nem volt nagy sikerem a nőknél...csupán szexkapcsolatom volt.

Most úgy alakult, hogy van egy lány akinek tetszem és nekem is szimpatikus ő. Ő kapcsolatot szeretne. Én is benne voltam az elején de ahogy kezdem megismerni úgy látom, hogy nagyon nem illünk össze. Én aktív, sportos életet élek, állandóan járok túrázni mindemellett szeretek viccelődni és a legrosszabb dolgok pozitív oldalát nézni. Ő ennek pont az ellentettje. Otthonülő típus, állandóan komoly, sportolni szeretne de mindent túl veszélyesnek tart, mindig a negatív dolgokon kattog az agya...közös témánk szinte semmi. Én nagyon igyekszek a kedvében járni de neki szinte semmi nem jó. Mindemellett állandóan más férfiakról beszél, hogy mennyire jófejek voltak meg miegymás. Erős karaktere van, meg van győződve, hogy mindent jobban tud (pl. szerinte balesetek nincsenek...csakis figyelmetlen, felelőtlen emberek). Ha nem értek egyet vele akkor jön a fejmosás.

Őszintén én nem érzem jól magam mellette de ugyanakkor érzem, hogy ha szakítok vele akkor egyedül maradok örökre. Állandóan magamban keresem a hibát mert nagoyn meg akarok felelni neki...habár ő is csak bennem keresi a problémát. Fel sem merült, hogy ő is kéne változzon és ez bosszant valójában. Én szeretnék egy kapcsolatot de nem egy olyat ahol csakis én kell alkalmazkodjak. Ugyanakkor félek, hogy hosszú távon meg fogom bánni. Ti mit tennétek a helyemben?


2020. nov. 22. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem te is érzed hogy nem kielégítő, mint társ, mint kapcsolat számodra.

Hosszú évek után ide jutni is nagyon rossz.

Én inkább az egyedüllétet választanám. Egy rossz kapcsolat sokkal negatívabb hatással van az emberre. És egy letiport önérzettel még nehezebb ismerkedni.

Ráadásul az elején még sokkal visszafogottabb az ember. Szóval ez még csak ízelítő, hogy milyen is ő valójában

2020. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes. Ennek így nem sok értelmét látom. Egyébként a legtöbb lány óvatosabb lesz nálad, így vagyunk programozva.
2020. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts vele, ennek így nincs sok értelme.

Te is látod, hogy másra vágynál és ha teszel érte, lesz is más, csak próbálkozni kell.

30/N

2020. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Tapasztalat.
2020. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sokkal jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Tapasztalat."

+1


Én rossz kapcsolatban voltam 3 évig, bár szerelmes voltam, elvakult, így csak szakítás után veszem észre apránként mennyire leépített valójában. Most küzdök a régi önmagamért...

2020. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig jobb szakítani mint egy rossz kapcsolatban lenni. Nőkent írom, hogyha a szex miatt aggódsz lehet alkalmid, vagy fizetős szolgaltatás ha nagyon kell, de a szerelem miatt érne meg a parkapcsolat. Itt viszont nincs szerelem, ráadasul a csaj az idegeidre megy. Később a kicsi nem egyetértesek helyett állandó veszekedes és feszkó lesz.
2020. nov. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sokkal rosszabb lesz.

Amúgy azt nem értem, miért a két lehetőséget vázolod: egyedüllétet? Vele is megismerkedtél, mással is megismerkedhetsz. Főleg, hogy nem te vagy az otthonülő, hanem ő.

2020. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sokszor én is azon töprengek, hogy amit érzek iránta az vonzódás vagy csupán tartok attól, hogy egyedül maradok. Amikor vele vagyok én is érzem amit írtatok, hogy hosszú távon nem látom nagy esélyét ennek a kapcsolatnak. Ha nagyobb sikereim lennének a nőknél tuti, hogy már rég szakítottam volna vele. Ugyanakkor ebben a korban már szeretnék családot, jól érzem magam egyedül is, barátaim is vannak de hiányzik valaki akivel a nap végén megoszthatom az élményeim...irónikus, hogy mégis gondolkodok ezen a kapcsolaton, mert habár együtt vagyunk mégsem tudom ezt megtenni.


Ismerőseim is mondták, hogy jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban...de ezt egy dolog elismerni mert más mondta és más dolog tapasztalatból

átérezni. Olyan mintha más hibáiból szeretnék tanulni és nem a sajátomból.


Azért gondolok csak erre a két lehetőségre mert vannak nő ismerőseim akikkel jól megértjük egymást de ők csak barátként tekintenek rám.

2020. nov. 23. 16:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem jó a kérdésfeltevés, mert eleve azt feltételezi, hogy ha ő nem lesz, akkor egyedül leszel.

Értem amit leírtál, hogy nem vagy népszerű a lányok, nők körében, de arra nem gondoltál még, hogy elveszi a kedvedet magától a kapcsolatban éléstől?

Adj magadnak esélyt, hogy olyat találj, akivel boldog vagy, ha ez hosszú távon nem jön össze, sz@r kapcsolatot még bármikor találhatsz.

A fontos, hogy olyanok körében ismerkedj, akik hasonló életformát űznek, mint te.

2020. nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, rossz a hozzáállásom. Ideje összeszednem magam és éljem tovább az életem...csak magamnak ártok ha állandóan ezen kattogok.
2020. nov. 24. 19:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!