Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, pár hónapja, sok időt töltünk együtt.

Nem igy tervezem, hogy találkozzak vele másnap, úgy vagyok vele, hogy kialakul, de ő mindig ajánl valami jó programot, amit mindketten élvezünk.

Igy sokat vagyunk együtt.

Ez neki némi pénzébe belekerül, mert ő fizeti a benzint, kávét, amit megeszünk, stb. Rendszeresen igenyt tart intim együttlétre is.

Ez eddig ok, de kezdett ragnálni, hogy mikor fogom bevállalni a kapcsolatot, stb, és hirtelen kitalálta, hogy ez egy kapcsolat és mindenkinek szétkürtölte.

Aminek nem örültem, mert én nem voltam erre felkészülve. De cikinek is éreztem a reakcióm, mert akkor mit jövök megyek vele?

Van, hogy nincs kedvem találkozni, de olyankor kétségbeesik, hogy biztos átverem, más programom van. Mert szerinte egy kapcsolat orrvérzésig együtt.

Alig tudom pár órára levakarni.

Akkor is kissé sértettnek érzi magát.

Nem tudom, hogy lehet ö a normalis es en vagyok a furcsa, vagy forditva?

Sokszor érzem magam kegyetlennek.

Nem értem miért kapaszkodik ennyire, mikor én nem tettem olyan sokat a kapcsolatért és elég friss is az ismeretségünk....

Nem tudom, hogy ez tényleg kapcsolat, vagy melyikünk hallucinál?



2020. nov. 22. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hát mi ez ha nem egy kapcsolat?

Csak még nem mondtátok ki ténylegesen, hogy együtt vagytok.

Vagy te nem szeretnéd a kapcsolatot?

2020. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igy néz ki egy kapcsolat? Csak tudni akarom, mert rég nem volt nekem

Ki volt mondva, általa, ez volt a kérdésem, hogy vajon ki téved

2020. nov. 22. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, hát az hogy állandóan együtt az lehet kicsit sok.

Valakinek arra van igénye, hogy mindíg együtt legyenek, valakinek kell a különtöltött idő.

Ő kimondta, de abban benne voltál te is vagy ő egyedül mondta ki?

2020. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Benne voltam, mert elötte sokat lógatta az orrát emiatt, hogy nem kürtölheti szét az instán , hogy mindneki tudja ( mi közük???) de vágyott erre, hogy tudják.

Igy egyeztem bele, de sokszor érzem, hogy korai volt

2020. nov. 22. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nap együtt vagytok, programoztok, szexeltek, és szerinted ez nem kapcsolat? Miért, te mindenkivel ezt csinálod? Szerencsétlen meg gondolom full szerelmes már, azért nem tudod levakarni, az elején ez a normális.
2020. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!