Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a kishitű párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kishitű párommal?

Figyelt kérdés
A konfliktus fő forrása, hogy képzettebb és műveltebb vagyok nála, ami engem egyáltalán nem zavar, őt viszont igen. Szabályosan bűntudatot kelt bennem, ha prémiumot/fizetésemelést kapok, társaságban utálja, ha valamilyen témában tájékozott vagyok és ezt meg is osztom másokkal, nem szeret vezetni, de ezt rajtam kívül senkinek meg nem mondaná, így ha megyünk valahova az utolsó km környékén helyet cserélünk és visszafele ugyanígy, hogy mások ne lássák, nem ő vezet,nem szeretné, hogy megtanuljak spanyolul, szerinte semmi szükségem rá, ha valamiben veszít velem szemben (pl. kártyázás) fél óráig dühöng miatta. Külsőre megtestesíti teljes mértékben az ideálom, a fentieket leszámítva jól kijövünk a mindennapokban, vannak közös hobbijaink és a szex is fenomenális vele.
2020. nov. 22. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk elfogadod... Mást nem nagyon tudsz. Ezen a vezetésben azért fennakadt a szemem😬
2020. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ez nagy baj. Frusztrálja a csávód a helyzeted. Igazából meg lehet érteni, nem érzi magát férfiasnak. Ez így elég gáz de ha megbeszéled vele akkor talán megoldódik. Na persze nem biztos.
2020. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
szánalmas
2020. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Éreztesd vele, hogy úgy jó ahogy van. Mond, hogy nagoyn jól vezet, sokkal nagyobb biztonságban érzed magad amíg ő van a volánnál. Kérd meg, hogy tanuljatok együtt spanyolul.

Ha akar fejlődni de nem tud abban a tempóban mint te akkor nem gond...de ha nem is akar fejlődni csak téged akadályozni akkor nincs értelme mellette lenni. Minden férfi szeretne egy intelligens nőt maga mellett tudni de nem mindenki tudna vele mit kezdeni.

2020. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy igen, meg kell neki mondanod, hogy ő jó így neked, ahogy van. Műveletlenebbül is.
2020. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Gáz a csávód. Kontrollál és fulladozik a kisebbségi komplexusban. Én is képzettebb vagyok a páromnál, de soha eszébe nem jutna lehúzni. Mi az, hogy nem tanulhatsz spanyolul, meg nem mondhatod el valamiről a véleményed egy társaságban? A vezetéses dolog meg valami elképesztően szánalmas. Én dobnám a helyedben és keresnék egy normális Férfit. A külső meg a jó szex egy hosszútávú párkapcsolathoz önmagában édes kevés. Csak rosszabb lesz, majd lehúz az ő szintjére.
2020. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen tárgyilagosan mondd meg neki a kövi hisztinél hogy a fizetésbeli, olvasottsági, vezetni akarásbeli különbség ellenére is felnézel rá, szereted, kívánod és számodra ő A FÉRFI.
2020. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Itt az a probléma, hogy ő valahogy nem veszi tudomásul, hogy egy csapat vagytok.


Az én párom is jobban boldogul nálam az életben, még annak ellenére is, hogy az egyetemet én fejeztem be hamarabb. Ezzel arra próbálok rávilágítani, hogy az ilyen papírdolgok nem jelentenek semmit. Én örülök az ő sikereinek, ha pedig emelést kap, az mindkettőnknek jó, hiszen egy pár vagyunk már sok éve.

2020. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nő vagy. Én igazán értékelnék egy ilyen barátnőt.
2020. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!