Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog változni a helyzet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog változni a helyzet, vagy csak rosszabb lesz? Többi lent..

Figyelt kérdés

Nos úgy alakult, hogy egyedülálló szülő lettem. Most viszont lassan 1 hónapja össze jöttem egy pasival. Nekem van 1 fiam, ő 4 éves.

Párommal nem jönnek ki egymással valami jól.

Konkrétan utálják egymást, azt hiszem.

Kikeszit a viselkedésük. Párom hétköznap csak estére jön, hétvégén viszont itt van mindkét nap, de kisfiamtol semmit nem tudunk együtt lenni és nincs kire hagynom. Fiam rettenetesen féltékeny, utogeti páromat,direkt hisztizik stb stb..

Párom sem jól reagál, mert elég bunkó a gyerekk szembe, hétvégén folyton kiküldi, stb stb.. zavarja is, hogy van gyerekem. Rengeteg vita volt mar kisfiam miatt. Nyilván a gyerekem mellett állok, viszont nagyon szeretem páromat. De ő nem hajlandó nyitni a gyerek felé.

Fog ez valaha változni?

Nyilván megbeszéltük már az elején, hogy nem fog apaskodni, se semmi ilyen mert én se akarom. De ez a helyzet Kikeszit amit egymással csinálnak. Néha azt is elvárja, hogy ne foglalkozzak akkor a fiammal, mikor ő itt van.

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyembe? Meg fogják szokni egymást? Vagy rosszabb lesz?

Segítsetek.....


2020. nov. 22. 22:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Zavarja is hogy van gyerekem-nem fogják megszeretni egymást, a gyerek pontosan érzi ezt.

És nyilván nem a gyereked mellett állsz.

2020. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak rosszabb lesz. Sokkal rosszabb.

Milyen javulásban reménykedsz? Borogasd a gyereket jeges ruhával, hátha pár nap alatt elmúlik.

Bocs, de eldurrant az agyam és messzire repült. Voltam én is egyedülálló szülő. Azt a pötsöt, aki így viselkedik a gyerekemmel, kivágnám, mint a macskát. A gyereket meg neveld már meg, basszus, a te dolgod lenne. Így választhatsz, hogy állandó gyűlölködésben éltek, csak fél évente cserélődik, hogy milyen kan mellett, vagy kivárod, hogy a fiad megengedi, hogy pasizhass.

Kapd már össze magad, anyukám!

2020. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ne bomoljatok már ennyire basszus.. nyilván nem fogom ezt eltűrni. Kíváncsi vagyok, hogy ki hogy látja, mert épp azért kell a megerősítés, hogy kidobjam a pasit...
2020. nov. 22. 23:14
 4/27 anonim ***** válasza:
14%

Figyu,heti 1-2 -szer bebiszitter vigyazzon a gyerekre.

Egyebkent meg pont a gyerekkel kene a legjobban haverkodnia,h a te szivesbe belopja magat.


Nem lehet,h megsertve erzi magat,h megmondtad,h nem kell apaskodni?? Azert ez eleg durva kijelentes volt. Errol nem tudnatok beszelni? Szoval,h a mostani helyzet gaz es zavar a hozzaalasa. Csak mar innentol nehez.

N

2020. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakitás mert rettent éretlen és bunkó a pasid hozzáállása. Végigolvasni is rossz volt. És még te ezt a fazont a párodnak nevezed... Szegény gyerek.
2020. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarja, hogy van gyereked, akkor miért jöttél össze vele egyáltalán?
2020. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

#3:

Azt látom, amit írsz. A pasi nem tudja elfogadni, hogy van egy gyereked. Itt normális esetben el is dőlt a kérdés. Ez soha nem fog változni, a gyereked örökké a gyereked lesz.

Másik pasi ezer is jöhet.


Csak egy jó tanács, egy volt egyedülálló anyától. Addig a gyereknek be se mutasd a pasit, amíg nem biztos, hogy komoly a dolog! Eleinte azt se kell tudnia, hogy találkozgattok. Az első bemutatás előtt beszélgess a gyerekkel, jó sokat. Értesd meg vele, fogadtasd el, hogy neked is társra van szükséged, és ez jó dolog. Ha ezt elfogadta, és "drukkol", hogy szerelmes legyél, akkor kezd arról beszélni, hogy valaki tetszik neked, és fogtok találkozni hármasban. Semleges helyen, pl. játszótér, játszóház, ahol könnyebb haverkodni.

Olyannal meg bele se kezdj semmibe, aki nem fogadja el a gyereket, és nem érti, hogy mivel jár.

2020. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudnék olyan embert szeretni, aki nem szereti a lányomat... 4 éves a fiad .... nem 20 éves! Mit akarsz vele megértetni? Dobd a faszit aztán keress egy olyat, aki elfogadja a kisfiút és téged is.
2020. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Most lehet én vagyok a hülye de ha nekem lenne egy ilyen kapcsolatom minden emberrel szeretnék jó kapcsolatban lenni,mindenképpen törekednék arra hogy jó legyen a kapcsolatom a gyermekeddel is,játszanák vele,tanítanám,csinálnák szívesen vele is programokat igaz nem akarok nagyon gyereket de sosem lennék ilyen vele.

Akárki akármit is gondol nem hülye a gyerek,érzi azt ha nem szeretik,sok tapasztalatom nincs benne de most jelenleg itt élnek a nővéremék egy ideig,van nekik egy aranyos kisgyerekük szóval meg tudom figyelni a dolgokat és tudni kell velük szépen bánni, lehetnék vele szemét is de nem érdemli meg,foglalkozi kell velük.

Gondolj bele ha most ilyen akkor mi lesz később?

Nincs egy olyan személy sem az életetben akire rá bírnád bízni a gyerekedet?

De szerintem jobb lenne ha először is tisztázódnának a dolguk közöttük mert ez eléggé rossz fél halad.

22F

2020. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Szegény gyerek. Azért viselkedik úgy a "pasikáddal" ahogy, mert érzi hogy utálja őt.

Elhiszem hogy kell neked a pénisz, de ne legyél a saját gyereked mostohája egy ilyen barom miatt.

2020. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!