Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal már unjuk egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal már unjuk egymás kizárólagos társaságát de visszahúzzuk egymást, ha a másik barátkozni akar. Hogyan engedjünk?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 11:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Látom rajta, hogy zavarja, hogy nincsenek barátai, ezért mindig engem rángatna mindenfelé. Sokat veszekszünk, de az sem jó neki ha otthonhagyom egyedül.
2020. nov. 23. 11:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval röviden:nektek semmi sem jó


Nem tudok segíteni, mert látványosan nem érdekel titeket a megoldás. Mi is barátok nélkül voltunk egy időben, de imádtam, mikor kettesben lógtunk és rángatott mindenhova. Végül közösen ismertünk meg új embereket, akik most a barátaink.

2020. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barátkozzatok közösen. Közös ismerősök, más párok...



És főként nőljetek fel, ez a felnőtt kapcsolatok rovat, a viselkedésetek meg olyan tinis, hogy már fáj

2020. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miben vagyunk tinik?
2020. nov. 23. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:
A viselkedésben, amit fent írtál. Abban, hogy unjátok egymást, de ettől még nem hagytok teret egymásnak. Van ennél tinibb életforma? Ekkor szokott jönni a "tartsunk szünetet" rész :D
2020. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne “tinis”? Nem egy párt ismerek akik állandóan veszelednek, de nem hagynák, hogy a másik jól érezze magát nélküle. És 40+ ról beszélek
2020. nov. 23. 13:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Tiniként tartottam hülyeségnek ezeket a játékokat, de felnőttként egy kezemen meg tudom számolni, ahol a felek csapatban működnek, nem pedig keresztbe tesznek egymásnak.
2020. nov. 23. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is egyutt keresunk baratokat. Nincs ebben semmi.
2021. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!