Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasba rúgta a macskát, azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasba rúgta a macskát, azonnal szakítottam, de elköltözni nem tudok azonnal. Mit tegyek???

Figyelt kérdés
Nem akarom túlrészletezni, idióta voltam, hogy azt hittem megtud változni. Velem is sokszor erőszakos volt, azokon még túlléptem, de most a macskámat bántotta és ezen nem fogok. Azonnal szakítottam vele, de közös albérletben lakunk, nem 2 nap lesz, mire a macskával találunk legalább egy állatbarát szobát. Viszont nekem dolgozni kell járni irodába, ő home officeban van. Ma itthon maradtam a macskával kivettem szabit, de már csak 2 nap szabadságom van és nem merem itthagyni vele. Családom vidéken, ha oda lemegyek, elveszítem a munkahelyem. Barátaim nincsenek, mindenkitől elszakított az évek során. Kérlek adjatok tanácsokat, utolsó elkeseredettségemben írtam ide
2020. nov. 23. 13:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%

Milyen választ vársz? Sajnáljunk, vagy keressünk neked macskabarát albérletet?

Ennyit tudtál tenni igen. Az, hogy veled is erőszakos volt mégsem tettél semmit megint egy új kérdés lehetne. Szóval igazából mi is a kérdés?!

2020. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg a Tetovált Állatmenőket vagy a Szurkolók az állatkínzás ellen egyesületeket, vagy menhelyeket meg lehet kérdezni, hogy IDEIGLENESEN, úgy hogy minden költséget állsz lehet-e náluk a macska, amíg nem találsz albérletet?

Így nem rósz rájuk plusz költséget, esetleg egy párezer forint pluszt felajánlhatsz még, hiszen gondoskodnak róla addig.

Vagy macskapanzió, macskasitter, ilyenek is vannak.

Sok sikert egyébként neked!

2020. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Amennyiben ez megint nem valami kamu..mi a garancia hogy otthon nem veri agyba főbe a cicát? Vegyél ki szabit vagy betegszabit és vidd a családodhoz a cicát amíg ki nem költözöl és nem találsz megfelelő albit. Vannak macska panziók is...
2020. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy állsz anyagilag, de ha megteheted, add be a cicust panzióba, míg találsz albérletet.


Azt meg örökre jegyezd meg, hogy az agresszió legelső jelére ki kell dobni a pasit. Verbális agresszió esetén is .

2020. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom :( nincs egy barátod, ismerősöd, akinél egy kis idòre otthagyhatod az állatot? Dolgozni muszáj járnod, de ha otthon hagyod a cicát, valószínűleg rajta fog bosszút állni ez az agyhalott. Ha nincs senki, rakd be kisállatpanzióba, amíg nem találsz új albit. Tényleg nincs ott biztonságban, de te nem ülhetsz folyamatosan mellette. Ráadásul neked is minél kevesebbet kellene ott tartózkodnod, mert ha ilyen erőszakos téged is bánthat.
2020. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

Döbbenetes, hogy lenyeled a bántalmazást, barátoktól való eltiltást, de a cica már túl sok. Ennél sokkal többre értékeljed magad!

A cicádat vigyed le szüleidhez amíg nem találsz új szállást.

2020. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Vidd el a macskát a családodhoz, egy nap alatt csak meg tudsz fordulni.

És jegyezd meg, a bántalmazók nem változnak, csak azt hazudják hogy változni fognak.

2020. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Micsoda férfiatlan féreg az, aki egy magánál tízszer gyengébb állatba mer beleállni. Üssön egy magánál kétszer akkorába, mondjuk egy ringben, és majd ott kiderül elég tökös e.

A szüleidhez menj le SOS, onnan majd vadászol gyorsan új szobát.

2020. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
2-es voltam, még eszembe jutott valami: macskás Facebook csoportokban kereshetnél neki ideiglenes befogadót erre az időszakra.
2020. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

Miért te mész?


3-4 rábeszélő ember, és mire hazaérsz már ki is költözött a srác.

2020. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!