Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, hogy a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, hogy a barátnőtöknek sok barátja volt előttetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mi közöm lenne hozzá? Ha zavarna, nem lenne a barátnőm. Aki ezzel cseszteti a párját, annak önértékelési problémái vannak.
2020. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Kit érdekel? A jelleme számít, nem az, hogy kikkel érezte jól magát és hány emberben csalódott. Felőlem szinliként 60 emberrel is lehetett, ha velük normálisan viselkedett, de ha tudok olyan sztorikról a múltjában, hogy félrekúrt vagy valakinek a lábtörlője volt ahelyett, hogy kilépett volna a kapcsolatból, az gusztustalan jellemre vall.
2020. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

nem kérdezek rá

amit nem tudok, nem zavar

2020. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Itt gyakorin? Számos kommentet kapsz majd elhasznált puncikról, meg r*bankokról, meg undorról.

Szerencsére a valóság tele van fantasztikus férfiakkal, akiknek nem esik le a pénisze ha a párjuk sok partnerrel volt előttük.

2020. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem foglalkozom az aktuális barátnőm múltjával.


Az érdekel, hogyan viselkedik velem.

2020. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
#2 milyen igaz. Én szingliként sok pasival voltam, de kapcsolatban mindig hűséges és korrekt vagyok. Mégis volt olyan exem, akit láthatóan zavart az előéletem, annak ellenére, hogy ő majdnem az összes barátnőjét megcsalta...akkor ki ő, hogy ítélkezzen? Na az ilyen képmutató emberektől vagyok rosszul.
2020. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ. Volt akinél zavart, így nem is jöttem össze vele.
2020. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6-os megkérdezhetem hány pasival voltál?
2020. nov. 23. 14:59
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
őszintén szólva a legtöbb lány párkapcsolatot akar, azzal kezdi, de sajnos a legtöbb férfi nem így áll hozzá, hanem becsapja a lányt. Akár hónapokig is udvarolnak (közbe csapják a szelet is másnak), mire megkapják a lányt, aztán szevasz. Ez ellen nem lehet védekezni. Esetleg van amikor komolyabban gondolja a pasi, de aztán közbe jön egy jobb nő, aki miatt lelép. Vagy a pasi még 20-22 évesen túl fiatzalnak gondolja magát hogy lekösse magát egy sírig tartó kapcsolatba, az iylenek is max 2-3 évet bírnak ebben a korban egy lány mellett. Aztán ennek tudatában sok lány úgy van vele, ha tetszik neki a srác, miért ne, hisz ha nem csak hazudott a szexért, akkor úgyis marad, minek menjenek bele még egy hónapokig tartó ismerkedésbe, aminek a végén lehet hogy átveri? Szóval a lányok is megtanulták élvezni a jelent és a lehetőségeket. Még a legrendesebb nő is kénytelen így 5-6 pasival vagy többel lenni mielőtt férjhez megy.
2020. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
9: maximálisan egyetértek.
2020. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!