Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt velem a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem a párom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal (27/f) és szakítás szélén voltunk párszor azért, mert a kis távolság ellenére is csak heti kétheti rendszerességgel akart találkozni. Mikor megtudtam, hogy a barátaira van ideje és kedve, azóta elég flegma stílusú vagyok vele, és még Ő várja el, hogy bocsánatot kérjek tőle. Ezerszer próbáltuk ezt megtárgyalni, de mindig rám hárít, és már elhiszem hogy én vagyok a hibás. Mit javasoltok mit kellene tennem?

25/L



2020. nov. 23. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát. szerinted?...
2020. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy annyira fontos neki, hogy időt szánjon rád. Neked ez mit üzen?
2020. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerűen csak nem vagy fontos neki. Legalábbis nem annyira mint a cimborák.

Ennyi. Mondjuk ez így 25-27 évesen elég gáz, ezt 14 éves kor körül csinálják...

2020. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Van akinek még 40 évesen is a haverok és minden más fontosabb, mint a párja, családja.
2020. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Röviden: mert hagyod. Semmibe vehet, szarhat nyíltan a fejedre, te pedig max megsértődsz, de úgyse csinálsz semmit. Úgyse szakítasz vele, akármit csinál, ezt ő is tudja mert már bebizonyítottad.
2020. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi az, hogy flegma stílusú vagy vele? Én a helyedben nem is keresném a társaságát. Ti nem is vagytok igazából egy pár, dobd ki a francba.
2020. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Olyan szívesen meghallgatnám a srácot is...

Még gimiben volt egy barátnőm. Minden pénteken találkoztunk, hétvégén is. Ő mégis úgy adta elő, hogy alig töltök vele időt és csak néha találkozok vele hétvégén. Amikor jött volna egy haveri találkozó, hisztizett. Amikor esetleg suli után egy haverral fél órára elugrottunk valahova, már hisztizett. Semmi élete nem volt, barátnői sem nagyon.

2020. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván azért, mert nem csak barátnőt akar, hanem haverokat is.
2020. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Neki ennyi teljesen elég. Ha fejen àllsz akkor is.

Gondolom megvan a kis független élete anyukaja föz te néha "leápolod", ez neki igy teljes :D

2020. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Azért 25+ évesen a heti-kétheti találkozás semmi. Egy gimis kapcsolatnál azért más a dolog... lehet a srácnak ennyire igénye, csak akkor ne legyen párkapcsolatban, mert ennél még a szeretők is gyakrabban találkoznak.
2020. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!