Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt velem a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem a párom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal (27/f) és szakítás szélén voltunk párszor azért, mert a kis távolság ellenére is csak heti kétheti rendszerességgel akart találkozni. Mikor megtudtam, hogy a barátaira van ideje és kedve, azóta elég flegma stílusú vagyok vele, és még Ő várja el, hogy bocsánatot kérjek tőle. Ezerszer próbáltuk ezt megtárgyalni, de mindig rám hárít, és már elhiszem hogy én vagyok a hibás. Mit javasoltok mit kellene tennem?

25/L



2020. nov. 23. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy elég fontos neki,hogy időt szskítson rád,keress olyat,aki megbecsül és érdekli a társaságod.
2020. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott keress mást
2020. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
Jajj te nem a párja vagy, hanem a szeretője/szexpartnere. Az nem kapcsolat, ha 3 év után heti meg kétheti rendszerességgel találkoztok. Mások a szeretőjükkel többet találkoznak. Amúgy 25 év körül azért már illik 1-2 év után összeköltözni, nem a langyos fosban heti 1x összejárni szexelni.
2020. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!