Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi szüleit, az érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi szüleit, az érdekli meddig maradok és minden áron haza akarna vinni kocsival, akkor ez virág nyelven azt, jelenti zavarja őket ott vagyok?

Figyelt kérdés

#család, virág nyelv, zavarás, mit jelent?
2020. nov. 23. 20:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
nem, ez azt jelenti, hogy eltévesztetted a tini rovatot
2020. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk tinik!

Én 28 vagyok, a fiú pedig 32.

2020. nov. 23. 20:04
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha fiúról van szó, aki a szüleivel lakik, akkor ez mégis csak tini kategória lesz, akárhány évesek is vagytok.
2020. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Ugye te vagy az, aki pár hét után költözött a fiúhoz, és a szülei is akartak?

Nos, feltehetően nem gondoltak, hogy végleg mész a nyakukra.

Igen, azt jelenti, hogy útban vagy. És nem is viragnyelven.

2020. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2020. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "az érdekli meddig maradok"?

Milyen szituban kérdezték ezt? Elmentél hozzájuk vacsizni, és elhúzódott az este? Nem lehet, hogy még a 8-as kijárási korlátozás előtt haza akartak vinni, hogy ne legyen gond? Vagy ott aludtál, és reggel kérdezték? Vagy hogy került ez egyáltalán szóba?

2020. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát úgy került szóba, hogy le mentem a fiúmhoz, és én 2naponta dolgozom, nem élünk együtt, és vele akartam lenni 1,5napot vagy amennyit jól érzem magam vele spontán ennyi, és az apját nagyon érdekelte meddig maradok mert haza akart vinni kocsival, és kissé kezdtem ettől úgy érezni zavarok ott.
2020. nov. 23. 20:38
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

"...az apját nagyon érdekelte meddig maradok mert haza akart vinni kocsival,..."


A srác APJA akart hazavinni?

2020. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
ilyen anyuci,apuci kedvencétől mit vársz? keress önálló igazi ffit.
2020. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen az apja akart haza vinni kocsival, de mondtam hogy ne fáradjon inkább megyek busszal haza.
2020. nov. 23. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!