Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha folyton rád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha folyton rád szólna a párod vagy figyelned kell helyette is?

Figyelt kérdés

Folyamatosan szólni kell barátnőmnek hogy ha már megcsináltam hogy pl összehajtogattam a ruháit tegye el, vagy ne felejtse el ezt vagy azt..mint egy kisgyereknek hogy mit kell csinálnia..mert amúgy nem érdekli

Sajnos ő olyan hogy elfelejti és napokig leszarja h szanaszét van minden. 28f


2020. nov. 23. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem elsősorban mérlegelni kell, hogy milyen jellegű dolog miatt szól az ember. Páromnak hülye szokása, hogy rádobja a ruháját a székre és nem hatja össze, vagy ha megcsinálja, elég rondán xd eleinte szóltam neki ezért,mert zavart de ma már elengedem úgymond,és megcsinálom én, mert rájöttem, hogy nem ér annyit az egész, hogy ez miatt összevesszek vele,amúgy meg mindent megcsinál amire megkérem. Vagy egy másik példa, nekem szokásom párban teregetni a zoknikat,én így szeretem ha párom tereget, tuti össze - vissza rakja a zoknikat,ahogy esik éppen, nyilván kicsit zavar de nem szólok neki ezért, örülök, hogy segít. Mondjuk az megint más lenne, ha kb egész álló nap, mintha az anyja lennék, pakolgatnom kéne utána, azt fixen nem viselném el.
2020. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy nő írja ki a héten 4x ugyanazt, akkor ugyan ez a reakció. Ez a kérdező kb 2 éve itt van és heti kb 10 kérdést köszönhetünk neki, ahelyett, hogy elhagyná végre azt a szerencsétlen nőt.
2020. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem hagyja el mert szereti. Vagy csak képzelt guminője van. Azért nem pakol el...
2020. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Akkor nekem is tök fölösleges volt kb regényt írnom válaszként, ha egy hét múlva újra kirak egy ilyen kérdést 😅

2-es válaszoló voltam.

2020. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Dugjuk össze a fejünk, s jövőhéten egy választ írjunk neki.
2020. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

1 vagyok


Ő tényleg elmebajos, változatosabbnál változatosabb okokat talál ki, amivel fikázhatja a barátnőjét. A központi elem mindig az, hogy szerinte a nő nem megfelelően végzi el a házimunkát. Ezt aztán megkapjuk mindenféle csomagolásban. A legutóbbi asszem az volt, hogy a kedves kérdező szeretete a barátnője felé attól függ, hogy mennyire van kitakarítva a lakás.

2020. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Olyan jó, hogy a moderátorok törölték az első válaszomat... ahelyett, hogy a kérdezőt törölnék le innen. Na mindegy, nem offolok tovább, me irgumburgum lesz.
2020. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem piti élete lehet annak, aki a nap 24 órájában itt figyeli emberek magánéletét....szerintem a szánalmasabb inkább ez.
2020. nov. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
A takaritassal, fogyokuraval mizu?
2020. nov. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

de milyen cseles, mostmár 34f helyett 28f-et írt, nehogy lebukjon.

kár, hogy sorra ugyanazokat a kérdéseket írod ki, ugyanabban a megfogalmazásban, csak mindig más problémákkal.


#8-as, napi fél órát töltök a gyakorin, amíg átpörgetem a kedvenc kategóriámban az új kérdéseket. ez az ürge tényleg minden héten kiír 3-4 kérdést, nem kell ehhez 0-24ben itt ülni, hogy észrevehető legyen a minta egy idő után. a piti életem pedig köszöni szépen a bókot


22L

2020. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!