Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lehet kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet kezdeni egy olyan barátnővel aki az exéhez j árkál (ő legjobb barátja ,szerinte mintha a testvére lenne),kulcsa van a lakásához és azt kéri tartsam tiszteletben a barátait?

Figyelt kérdés
Felfoghatatlan

2020. nov. 24. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor költözzön oda,ez nem normális.
2020. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
85%
Az, hogy tartsd tiszteletben a barátait, teljesen normális elvárás. Én - többek között - mentem már szét pasival azért, mert el akart szakítani a legjobb barátnőmtől (aki fix kapcsolatban élt évek óta akkor, és nem kacsintgatott ki, még mielőtt ezzel jönnétek). Az, hogy a pont az exe a legjobb barátja, és kulcsa van a lakásához, már átlép egy bionyos határt. Próbáltad megbeszélni vele?
2020. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Búcsút vennék.

N

2020. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy éves a kapcsolatunk,megbeszéltük mikor ez kiderült (nem titkolta)évekkel ezelőtt jártak pár hétig azután lett barátság de eddig együtt nyaraltak minden évben a pasi után futottt sokáig saját bevallása szerint( én ugy látom még mindig ez van)egyszer már kidobtam de nagyon erőlködik attól tartok hogy csak felesleges energiát teszek ebbe a kapcsolatba
2020. nov. 24. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van pár jó barátom, nem is az exeim, mégsincs kulcsom hozzájuk... ez már túl megy a "tartsd tiszteletben a barátaimat" kategórián, érthető, ha nem fér bele.
2020. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem férne bele. Ha neki fontosabb az, hogy ilyen minőségben legyen valaki a "barátja", akkor hagynám annak.
2020. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt még olvasni is rossz volt. Jobbat érdemelsz. Legalább annyival lenne tisztában, hogy miattad nem fogadja el a kulcsot az ex házához és nem járkál fel hozzá (érzelmileg nem szakadt le róla). Komolyan nem értem nőként az ilyen nőket. Ha van erőd, minél hamarabb állítsd válaszút elé, és légy következetes, mert biztos kényelmes lehet neki, és magától esze agában sem lenne változtatni.
2020. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek utálom a paranoiás féltékeny embereket soha nem voltam az .Ezek szerint jól látom ha fáj is lépnem kell.
2020. nov. 24. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!